Kargo Takip

Trendyol Kargo Takip

Trendyol Kargo Takip

Trendyol Kargo: Trendyol Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Trendyol Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0850 759 15 15
İnternet Sitesitrendyol.com/
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00

Trendyol Kargo takiplerinizi gerçekleştirebilmek için Trendyol Express internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adrese giriş yaptığınızda gönderilerinizin takibini gerçekleştirebilmek için gönderim nerede bölümü karşınıza çıkacaktır. Bu bölüme takip numarası girdikten sonra gönderi sorgula butonunu kullanmanız gerekiyor. Böylelikle gönderilerinizi sorgulatabilirsiniz.


Trendyol hangi kargo ile çalışıyor;

Trendyol Kargo Müşteri Hizmetleri

Trendyol Kargo olarak hizmet veren Trendyol Express müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için 0850 759 15 15 numaralı cep telefonunu aramanız gerekmektedir. Hafta içi 08.00 ve 21.00 aralığında ve cumartesi günleri de 08.00 ve 17.00 saatleri aralığında hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerini bu saatler aralığında aradığınızda çağrı merkezi ile gönderilerinizin güncel durumunu, talep ve şikayetlerinizi, teslimat sürelerini öğrenebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Trendyol Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Trendyol Express tarafından teslim alınan gönderilerinizin kargo takip numarasını bilmiyorsanız kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden kargo firması ile kolaylıkla iletişim kurabiliyorsunuz. Kargo Firması ile iletişime geçtiğinizde kimlik bilgileriniz ile gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz. Daha sonra gönderi takip bölümüne gelip gönderilerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Trendyol Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Trendyol Kargo tarafından teslim alınan kargolarınızın fiyatları gönderilerinizin ağırlığına ve gönderilecek olan mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda teslim süresi de bu faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Trendyol Express ortalama 2 ve 3 iş günü içerisinde gönderilerinizin teslim edilmesini sağlayan bir hizmet sunmaktadır.

Trendyol Kargo Çalışma Saatleri

Trendyol Express Kargo firması hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise sabah 09.00 ve 21.00 saatleri arasında değişiklik göstermektedir. Trendyol Express Kargo firması bu saatler arasında hızlı bir şekilde kargo teslim hizmeti sürdürmektedir.

Trendyol Kargo Evden Alma

Trendyol kargolarınızı ücretsiz bir şekilde iade edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Trendyol Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kargonuzun evinizden alınmasını talep edebilirsiniz. Bu talebiniz doğrultusunda Trendyol Kargo firması adresinize kurye gönderimi sağlayacaktır. Böylelikle adresinizden kargo alınması gerçekleşmiş olur.

Trendyol Kargo Kurye çağırmak Ücretli Mi?

Trendyol Kargo’nun kurye çağırma hizmeti ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. İade talebi oluşturup daha sonra evinize kurye talebinde bulunabilirsiniz. Trendyol Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kolaylıkla bu talebinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra adresinize kurye gönderilmesini bekleyebilirsiniz.

En Yakın Trendyol Kargo

Adresinize en yakın olan Trendyol Kargo teslimat şubelerini öğrenebilmek için Trendyol Kargo sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan gel al noktası ve diğer şubeleri inceleme imkanına sahip olabilirsiniz. Böylelikle adresinize en yakın olan teslimat noktaları ile gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim alabilme imkanına da sahip olabilirsiniz.

Trendyol Kargo Genel Merkez İletişim

Trendyol Kargo genel merkezi ile iletişim kurabilmek için 0850 759 15 15 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Aynı zamanda kargo firmasının adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Trendyol Kargo Maslak mahallesi, Saat sokak Spine Tower No:5, iç kapı no: 19, Sarıyer/İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir. 0212 331 0200 telefon numarası ile de genel merkez ile iletişim kurabilmeniz mümkündür.

Trendyol Kargo Hakkında

Trendyol Kargo olarak hizmet veren Trendyol Express birçok bölgeye dağıtım hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren bir firmadır. Trendyol uygulaması üzerinden verilen siparişlerin dağıtımını gerçekleştirebilmek için hizmet vermektedir. Oldukça kısa bir süre içerisinde teslimatın yapılmasını sağlayan Trendyol Express geniş saha çalışma alanı ve birçok personeli ile kargoların istenen zaman dilimi içerisinde alıcıya teslim edilmesini sağlar.

Etiketler: Trendyol Kargo takip, Trendyol Express şubeleri, Trendyol Express kargo, Trendyol Express, trendyol.express iletisim, Trendyol Express hangi kargo, Trendyol Express Kargo takip

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir