Kargo Takip

Aras Kargo Takip

Aras Kargo Takip

Aras Kargo: Aras Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Aras Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri444 25 52
Genel Merkez İletişim0 (216) 538 55 00
İnternet Sitesiaraskargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00

Aras Kargo firmasından teslim alınan kargolarımda kargo takibini sağlayabilmek için kargomnerede.net sitesine giriş yapmanız gerekir. Bu siteye giriş yapıp gönderi takip numarası bölümüne gönderi takip numarasını yazmanız gerekiyor. Daha sonra sorgula butonuna bastığınızda gönderinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Aksi bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bu durumun çözülmesini de sağlayabilirsiniz.


Aras kargonuz hakkında daha fazla bilgi;


Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo müşteri hizmetleri ile yaşanan tüm sorunların kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulabilmesi mümkündür. Aras Kargo müşteri hizmetlerine ulaşmak için Araskargo.com sitesinde müşteri ilişkileri bölümüne gelebilirsiniz. Burada Aras’a sor ve çağrı merkezi seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Aras’a sor bölümünden müşteri hizmetleri ile online iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi bölümünden 444 25 52 numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için pazartesi ve cuma günleri 08.30 ve 18:00 arasında, cumartesi günleri ise 08.30 ve 13:00 saatleri arasında iletişim kurmanız gerekir.

 Aras Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Aras Kargo gönderilerinizi kilometre mesafesine göre farklı fiyatlar ile taşır. Aras Kargo 0-600 kilometre mesafe aralığında gönderileri 1 gün içerisinde 600 km ve üzeri olan mesafelerin gönderi teslimatını da 2 gün içerisinde teslim eder. Aras Kargo gönderi ücretinizi hesap etmek için Araskargo.com adresine giriş yapabilirsiniz. Burada fiyat bilgisini hesaplayacağınız bölüm karşınıza çıkacaktır. Aras Kargo 1 kilo ağırlığındaki Kargo için 43,33 TL ücret alırken, 2 kilo ağırlığındaki kargolar için 46. 54 TL ödeme alır. Bu ücretler uzak mesafe ve yakın mesafe olmasına göre değişiklik gösterebilir.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu olarak değişiklik gösteriyor. Aras Kargo sabah 09.00 akşam 18.00 çalışma aralığında hizmet verir. Aynı zamanda Aras Kargo cumartesi günleri 09.30 ile 15:00 aralığında çalışır. Aras Kargo pazar günü herhangi bir saat diliminde hizmet vermez. Aras Kargo çalışma saatleri içerisinde herhangi bir şekilde öğle arası molası vermemektedir.

Aras Kargo Evden Alma

Aras Kargo evden alma hizmetinden faydalanabilmek için kurye talebinde bulunmanız gerekir. Aras kargo.com adresine giriş yapıp kurye çağır bölümünden kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye taleplerini 09.00 15.30 saatleri arasında yapmanız gerekiyor. Kurye talebi iletme saati bu şekildedir. Aynı zamanda gönder saatleri ise 09.00 ve 12. 00 saatleri aralığındadır. Belirtilen saatlerin dışında kurye çağırma talepleri çalışma gününden bir sonraki çalışma güne aktarılır.

En Yakın Aras Kargo

Adresinize en yakın olan Aras Kargo şubesini bulmak için Araskargo.com adresini ziyaret etmeniz gerekir. Bu adrese giriş yaptığınızda size en yakın Aras Kargo şubesini bulun başlığı altında il veya ilçe girdiğiniz bölümüne bulunduğunuz il veya ilçeye girmeniz gerekir. Daha sonra adres detayınızı girip bul butonuna basarak bize en yakın olan Aras Kargo’nun adresini öğrenebilirsiniz. Böylelikle en yakın Aras Kargo şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aras Kargo Kurye Çağırmak Ücretli Mi?

Aras Kargo kurye çağırmak istediğinizde Aras kargo.com adresine giriş yapıp kurye talebinde bulunabiliyorsunuz. Kurye çağırma hizmeti ek hizmet ücretlerine girdiği için Aras Kargo kurye çağırma hizmeti ücretli bir hizmettir. Hizmet ücreti ise hesaplanan kargo gönderim ücretini ekleme yaparak ödemeniz gerekir. Teslim ücreti gönderinizin ağırlığına göre değişiklik gösterebilir.

Aras Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Kargonuzun takip numarasını bilmiyor iseniz Aras Kargo şubesini telefon ile arayıp görevliye kimlik bilgilerinizi verdikten sonra sorgulama işleminden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda internet erişiminizin olmadığı durumlarda da Aras Kargo’yu arayıp görevli ile iletişime geçerek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aras Kargo Genel Merkez İletişim

Aras Kargo hakkında yaşadığınız sorunları ya da farklı işlemleri Aras Kargo Genel Müdürlük ile iletişime geçerek de çözebilirsiniz. Aras Kargo çağrı merkezi üzerinden de Aras Kargo ile iletişime geçebilirsiniz. 444 25 52 numarası üzerine Aras Kargo ile iletişim kurabiliyorsunuz. Aras Kargo’nun genel müdürlük adresi ise; Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi, Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık Beykoz/ İstanbul olarak geçmektedir.

Aras Kargo Hakkında

Aras Kargo günümüzde 13 bölge müdürlüğüne sahip olan 29 transfer merkezi ve bine yakın şubesi ile 4.000’den fazla araçları ile hizmet veren bir kargo firmasıdır. 8800 kişilik dev bir kadroya sahip olan Aras Kargo yaklaşık her ay 12 milyon kişiye hizmet vermektedir. Taşımacılık kurumu olarak bilinen Aras Kargo 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan bir dağıtım ve pazarlama şirketidir.

Etiketler: Aras Kargo, Kargo takip, Aras Kargo takip numarası, Aras Kargo canlı takip, aras kargo takip t.c. kimlik no ile, PTT kargo takip, Aras Kargo müşteri Hizmetleri

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Aras Kargo hiç ilgilenmedi benimle şikayetçiyim. Bu kadar saçma bir kargo şirketi görmedim. Her yere şikayet edicem. Ürünü getirmediler. Beni suçladılar berbatttt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir