Kargo Takip

MNG Kargo Takip

MNG Kargo: MNG Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. MNG Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0 (850) 222 06 06
İnternet Sitesimngkargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Mailinfo@mngkargo.com.tr
WhatsApp908502220606

MNG Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin takibini gerçekleştirebilmek için mngkargo.com adresine giriş yapmanız gerekir. Buraya giriş yapıp gönderim nerede bölümüne geldiğinizde gönderilerinizin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz. Gönderilerinizin sorgulamasını gönderi takip numarası ile ve sipariş numarası ile sorgulayabiliyorsunuz.

Kargo numarası bölümüne gönderinizi gelip sorgula butonuna bastığınızda gönderi sorgulama işleminiz gerçekleşir. Aynı zamanda sipariş numarası ile sorgulama yapmak istediğinizde firma seçimi yapıp daha sonra sipariş takip no bölümüne sipariş takip numarasını girmeniz gerekir. Daha sonra sorgula butonuna basıp bu şekilde de gönderi sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri

MNG Kargo müşteri hizmetleri ile yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. MNG Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0850 222 06 06 bilmeniz gerekir. Aynı zamanda en yakın MNG Kargo şubesine giderek de sorunlarınızı çözebilirsiniz..

 MNG Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

MNG Kargo fiyat ve teslim süresi gönderilerin gideceği teslim edileceği bölgeye ve gönderilerin ağırlığına göre değişiklik gösterir. Gönderilerin teslim süresini incelemek için MNG kargo.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada gönderi teslim süresi başlığı altında bilgilendirmeler ile gönderilerinizin teslim süresini öğrenebilirsiniz. MNG Kargo gönderilerinizi genel olarak bir iş günü ve 3 iş günü içerisinde gerçekleştirir. MNG Kargo yurtdışı adresten alım ve adrese teslim gönderilerinizi ise 3 iş günü ve 4 iş günü içerisinde teslim eder.

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo hafta içi ve hafta sonu farklı çalışma saatleri içerisinde çalışır. Hafta içi MNG Kargo 08.30 ve 17.30 saatleri arasında çalışmasını sürdürür. Cumartesi günleri MNG Kargo 08.30 ve 14 00 aralığında çalışır. Aynı zamanda MNG Kargo pazar günleri herhangi bir şekilde hizmet vermez. MNG Kargo öğlen 12:00 ve 13:00 aralığında öğle arası tatilinde olduğu için bu saatler aldığında da herhangi bir şekilde hizmet vermez.

MNG Kargo Evden Alma

MNG kargo evden alma hizmetinden faydalanabilmek için kurye Çağrı işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Kurye çağırma işlemini mng.kargo.com.tr adresi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu web adresini ziyaret edip gerekli bilgilendirmeleri gerçekleştirdikten sonra kurye çağır hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kurye çağır bölümüne gelip kurye çağır, kurye adres alım talebi sorguda işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kurye çağır bölümüne geldiğinizde hafta içi 09.00-15.00 cumartesi günü ise 09.00’a 12.00 saatleri arasında alım yapılacağını göreceksiniz. Bu saatte aralığında kurye çağırma talebinde bulunabilirsiniz. Gönderi tarihini belirledikten sonra ilerleyerek devam tuşuna basıp açılan sayfada gönderici bilgilerini doldurmanız gerekir. Daha sonra kurye çağırıp talebini tamamlamış olursunuz.

En yakın MNG Kargo

Adresinize en yakın olan MNG Kargo şubesini öğrenebilmek için MNG kargo.com adresini ziyaret edip size en yakın şubelerimizi bulun bölümüne gelmeniz gerekir. Buraya gelip lokasyon giriniz bölümüne adres bilgilerinizi yazdıktan sonra size en yakın olan MNG Kargo şubesini bulabilirsiniz. Size en yakın olan MNG Kargo şubesini bulduktan sonra işlemlerinizi bu şube ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

MNG Kargo Kurye çağırmak ücretli mi?

MNG Kargo kurye çağır hizmetinden faydalanarak kargolarınızın adresinizden teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. MNG kargo.com adresi üzerinde bulunan kurye çağır bölümünden bu işlemi gerçekleştirebilmek mümkündür. MNG Kargo kurye çağırma işlemini gerçekleştirdiğimizde bunun için ek ücret ödemeniz gerekir. MNG Kargo kurye çağırma ücretleri mesafe ve kargonun ağırlığına göre değişiklik gösterebilir.

MNG Kargo takip numaramı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?

MNG Kargo takip numaranızı bilmediğinizde yapmanız gerekenler oldukça basittir  kargonuzun gönderici ve alıcı bilgilerini 0850-252 06 06 numaralı çağrı merkezini aradığınızda çağrı merkezi temsilcisi ile bildirmeniz gerekir. Böylelikle kargonuzun gönderi numarasını öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Genel Merkez İletişim

MNG Kargo Genel Merkez iletişim bilgilerini MNG kargo.com adresi üzerinden kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. MNG Kargo’nun genel merkez adresi; Ayazağa Mahallesi Azerbaycan Caddesi 1-b Bulvar ofis no 109 – B Kat 3 Sarıyer/ İstanbul şeklindedir. Telefon numarası ise 0212 366 55 55 olarak sunulmuştur. MNG Kargo genel merkezi ile e-posta üzerinden iletişim kurmak istediğinizde info@mng kargo.com.tr iletişim formu e-posta adresi üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz.

MNG Kargo Hakkında

MNG Kargo Türkiye’nin birçok bölgesinde taşımacılık hizmetini sürdüren köklü bir firmadır. 2003 yılında kurulan firma 9 teknolojik aktarma merkezi olmak üzere toplam 27 aktarma merkezine sahiptir.  14 Bölge Müdürlüğü ile hizmetini sürdürür. Aynı zamanda 11.000’in üzerinde çalışanı ve yaklaşık 3500 kara taşıma aracı ile hizmet sunar. MNG Kargo 220 farklı ülkede ve günde 700.000 adrese dünya standartları çerçevesinde hizmet ulaştıran bir kargo şirketidir.

Etiketler; MNG Kargo takip, MNG Kargo müşteri Hizmetleri, MNG Kargo İletişim, MNG Kargo çalışma aatleri, Focus Kargo, Mng Kargom Nerede, MNG Kargo takip no, MNG Kargo numarası

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ülkedeki ortalama kargolardan biri. İstanbul da kargoyu 10 gün sonra getiriyorlar ama Amasya da 2 günde hemen getiriyorlar. Oldukları bölgeye göre dağıtımı değişiyor.

  2. Dün kargo gelmiş güya adresime ben evde yokmuşum. Ben zaten kargomun geleceği bilgisini aldığım için ürün aldığım firmadan, o yüzden evde kargomu bekliyordum. Ve ben dünden beri uğraşıyorum çağrı merkezini arıyorum yardımcı oldular sağolsunlar. Şube ile iletişime geçmem söylendi bende öyle yapıp Sakarya yeşiltepe MNG kargo şubesini aradım bugün bana kendimin gelip kargomu almam söylendi. Birincisi ben o kargoya 68 tl ödedim mecbur getirmek zorundalar yada paramı vercekler. İkincisi ben çocuklarımı bırakıp geleceğim bir musaitliğim yok. Lütfen Sakarya yeşiltepe MNG kargo şubesiyle iletişime geçip bana kargomun gelmesini sağlamanizi rica ediyorum. Şimdi yazcagim numaradan ulaşsın kurye bana ki zili bilmiyorsa bile ben kapıyı açarım geldiğinin bilgisini verdiğinde bana acabileyim kapıyı.

  3. Merhaba adıma gelmiş olan kargo evime teslim edilmedi ve benden 40 km giderek almam isteniyor kargo yetkilisine ulaştığımda bana şube müdürünün kargoyu getirdiği ve evde kimsenin olmadığı hatta ve hatta telefonla arandığım bilgisi verildi ama ne iki kargom için ben arandım nede evime bir ulaşım sağlandı konuyu inceleyerek kargonun adresime teslim edilmesini istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir