Kargo Takip

UPS Kargo Takip

UPS Kargo Takip

UPS Kargo: UPS Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. UPS Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0850 255 00 66 
İnternet Sitesiups.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 20:00

UPS Kargo tarafından teslim alınan gönderinizin takibini sağlayabilmek için ups.com.tr adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bu adrese giriş yaptığınızda gönderinizin durumunu öğrenmek için takip numaranızı yazın bölümüne gelmeniz gerekiyor. Bu bölümde eğer kargonuz yurt içi kargo ise yurt içi, yurtdışı kargo ise yurt dışı kargo takip numaranızı girmeniz gerekiyor. Kargo takip numaranızı girdikten sonra ara butonuna basarak kargonuzun takibini sağlayabilirsiniz. Bu işlem hakkında herhangi bir sorun yaşadığınızda da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

UPS  Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurt dışı ve yurt içi olmak üzere teslim işlemlerinin kolaylıkla yapılmasını sağlayan UPS Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek merak ettiğiniz her türlü sorunun cevabını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda UPS kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı çözebiliyor ve gönderi takibinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz.  UPS Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için 0850 255 00 66 numaralı iletişim seçeneğini kullanmanız gerekiyor.

UPS Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

UPS Kargo’nun fiyat seçenekleri yurt içi gönderim ve yurt dışı gönderim olarak farklı bir şekilde hesaplanmaktadır. Fiyat hesaplaması yapabilmek için ups.com.tr adresine giriş yapıp yurt içi gönderi hesaplama butonuna tıklamanız gerekiyor. Burada gönderen il, alıcı il, servis tipi, paket tipi, gönderi ağırlığı gibi bölümleri doldurmanız gerekiyor. Bu bölümleri doldurup hesapla butonuna bastığınızda gönderinizin ne kadar fiyat ile gönderileceğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda yurt dışı kargo gönderimi sağlamak istediğinizde de yurt dışı gönderi hesaplama bölümüne gelmeniz gerekiyor.

UPS Kargo Çalışma Saatleri

UPS Kargo çalışma saatleri hafta içi 09.00 ve 17.00 saatleri arasında değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda bazı şubeleri 18.00 saatine kadar hizmet vermektedir. Hafta sonu ise cumartesi günleri hizmet veren firma 09.00’dan 15.00’a kadar dağıtım yapmaya devam eden bir kargo şirketidir. Kargo şirketi pazar günleri herhangi bir şekilde hizmet vermemektedir.

UPS Kargo Evden Alma

UPS Kargo evden alma hizmetinden faydalanabilmek için UPS Kargo’nun internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra ana sayfada yer alan kurye çağır butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu butona tıkladığınızda alın talebi oluşturmanız için bir form karşınıza çıkacaktır. Bu formda ad, soyadı, cep telefonu numarası, firma adı, adres, şehir, semt, paketi teslim edecek kişi gibi bilgileri doldurmamız gerekiyor. Bu bilgileri doldurup kaydet butonuna bastığınızda kurye çağırma işleminiz tamamlanmış olur. Kurye çağırma hakkında herhangi bir sorun yaşadığınızda da 0850 255 00 66 cep telefonu numarası üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

UPS Kargo Kurye Çağırmak Ücretli Mi?

UPS Kargo’nun kurye çağırma hizmeti ek bir hizmet olduğu için bu hizmet ücretli bir hizmettir. Ödeme işlemini gönderen ödemeli alıcı ödemeli üçüncü firma olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ödeme şeklimizi nakit ve kredi kartı olarak da düzenleyebiliyorsunuz. Bu işlem ek bir hizmet olduğu için mutlaka ek bir ücret ile gerçekleştirilen bir işlemdir.

En Yakın UPS Kargo

Adresinize en yakın olan UPS Kargo şubesini öğrenebilmek için ups.com adresine giriş yapıp burada şubelerimiz bölümünü inceleyebilirsiniz. Kargonun şubelerini inceleyerek adresinize en yakın olan şubeleri kolaylıkla öğrenebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

UPS Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

UPS Kargo firması tarafından alınan kargonuzu takip numarasını unuttuğunuzda ya da kaybettiğinizde UPS Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimizde kargonuzun takip numarasını öğrenebiliyorsunuz bunun için kimlik doğrulaması yapmanız gerekiyor. Daha sonra kargonun müşteri hizmetleri sizleri takip numarası hakkında bilgilendirecektir. Müşteri hizmetleri ile gönderinizin takibini de gerçekleştirebilirsiniz.

UPS Kargo Genel Merkez İletişim

UPS Kargo genel merkez ile iletişim kurabilmek için UPS Kargo müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850 255 00 66 numarası üzerinden genel merkez hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Aynı zamanda Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi Papirus Plaza Blok No 37 44 344 06 Kağıthane İstanbul adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz .Bunun yanı sıra cep telefonu numaralarını kullanarak da UPS Kargo genel merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

UPS Kargo Hakkında

UPS Kargo 81 ilde hizmet veren ve 192 şubesi ile her geçen gün büyüyen bir kargo şirketidir. Hem yurt içi hem de yurt dışı gönderi hizmetini sağlayan firma birçok adresi en yakın şubeleri ile sorunsuz hizmet vermektedir.

Etiketler; UPS Kargo iletişim, UPS kargo takip, UPS Müşteri Hizmetleri, UPS Kargo telefon, Asus ups kargo, ups kargo, ptt ye mı bağlı, UPS kargo şikayet, UPS yurtdışı kargo

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir