Kargo Takip

Sendeo Kargo Takip

Sendeo Kargo Takip

Sendeo Kargo: Sendeo Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Sendeo Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri4447548
İnternet Sitesisendeo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Mail Destekinfo@sendeo.com.tr

Sendeo  Kargo firması tarafından teslim alınan gönderilerinizin takibini sağlamak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Sendeo.com adresine giriş yaptığınızda burada gönderi takibini kolaylıkla yapabileceğiniz bir bölüm karşınıza çıkacaktır.

Kargo sorgula bölümünde yer alan takip no kısmına gönderi takip numaranızı yazmanız gerekiyor. Daha sonra ben robot değilim işlemini tamamlayıp sorgula butonuna basarak Sendeo tarafından teslim alınan kargonuzun sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Sendeo Kargo Müşteri Hizmetleri

Sendeo Kargo firmasında gönderiniz hakkında merak ettiğiniz her türlü sorunun cevabını kolaylıkla öğrenebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek çeşitli sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Sendeo Kargo müşteri hizmetleri 444 75 48 numarası üzerinden hizmet vermektedir. Bu numara üzerinden müşteri hizmetleri ile hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Sendeo Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Sendeo Kargo’nun fiyat ve teslim süresi çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterir. Gönderilerinizin teslim süreleri teslim edilecek bölge mesafesine göre değişiklik gösteriyor. Kargo firması hafta için mesai saatleri içerisinde cumartesi günü ise yarım gün dağıtım yapmakta olduğu için bu günler içerisinde kargolarınızın teslim edilebilmesi mümkündür. Aynı zamanda kargolarınızın fiyatları da kargo ücretine göre değişiklik gösterebiliyor. Sendeo kargo ile anlaşmalı olan firmaların ücretleri genel olarak 38 TL olarak sunuluyor.

Sendeo Kargo Çalışma Saatleri

Sendeo Kargo firması hafta içi hizmet ve hafta sonu hizmet anlayışı ile çalışarak hem hafta sonu hem de hafta içi hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürüyor. Kargo firmasının hafta içi çalışma saatleri sabah 09.00 ve 18.00 aralığındadır. Kargonun cumartesi günleri çalışma saatleri ise 09.00 ve  14.00 saatleri arasında değişiklik gösterir.

Sendeo Kargo Evden Alma

Sendeo Kargo sadece anlaşmalı olduğu firmaların gönderilerini adresten teslim alan bir firmadır. Fakat yakın zamanda firmanın diğer firma ve diğer kobilerden de kargo alım hizmeti vereceği bilinmektedir. Bireysel gönderiler içinde evden alma hizmetinin kısa süre içerisinde hizmete açılacağı belirtilen haberler içerisinde yer alıyor.

Sendeo Kargo Kurye Çağırmak Ücretli Mi?

Sendeo Kargo bireysel kargoların alınmasını sağlamayan bir firmadır. Bu nedenle bireysel kargoların evden alınması ya da istenilen adresten teslim alınması mümkün değildir. Kargo şirketi sadece anlaşmalı olduğu firmalar ile kurye çağırma hizmetini sürdürmektedir..

En Yakın Sendeo Kargo

Adresinize en yakın olan Sendeo Kargo şubesini bulabilmek için Sendeo.com.tr adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bu adrese giriş yaptığınızda ana sayfada karşınıza sana en yakın teslimat noktası bölümü karşınıza çıkacaktır. Bu bölüme tıkladığınızda size en yakın olan teslimat noktasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Böylelikle gönderilerinizi bu teslimat noktası üzerinden sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Sendeo Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Sendeo Kargo tarafından teslim alınan gönderinizin gönderi takip numarasını unuttuysanız ya da bilmiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit işlemlerdir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya geldiğinizde Sendeo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimizde kimlik bilgileriniz ile kargo takip numaranızı kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Daha sana kargo takip numaranız ile gönderi sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sendeo Kargo Genel Merkez İletişim

Sendeo Kargo genel merkezi ile iletişime geçerek her türlü sorunun çözüme kavuşturulması mümkündür. Merkez ofis adresi sendika kargonun resmi internet adresi üzerinden paylaşılmıştır. Bu adres ise Kemerburgaz caddesi Vadi İstanbul Park 7B blok kat 12 Sarıyer/ İstanbul olarak geçmektedir. Aynı zamanda 0212 273 63 36 ve 444 75 48 numaraları üzerinden de iletişim kurabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra infosendeo.com.tr e-posta adresi üzerinden de iletişim kurabilmeniz mümkündür.

Sendeo Kargo Hakkında

Sendeo Kargo firması hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu kolaylıkla öğrenebileceğiniz müşteri hizmetleri bulunuyor. Sendeo Kargo firmasının resmi internet adresini ziyaret ederek kargo firması hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu öğrenebilirsiniz. Teslimat sektörüne dinamik bir heyecan katan Sendeo yenilikler ile kargo dağıtımlarının yapılmasını sunan bir firmadır. Koç Holding’in bünyesinde geliştirilen kargo şirketi kaliteli hizmet anlayışı ile ve teknolojinin gücü ile hizmetini sürdürmektedir.

Etiketler: Sendeo kargo takip, Sendeo kargo güvenilir mi, Sendeo kargo şubeleri, Sendeo kargo müşteri hizmetleri, Sendeo kargo Ankara, Sendeo kargo Kimin, Sendeo kargo iletişim, Sendeo kargo hızlı mi

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yeni açılmasına rağmen Sendeo gerçekten çok güzel bir kargo. Müşteri hizmetleri çok ilgili eğer kargo tercih etmek isterseniz Sendoe tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir