Kargo Takip

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo: Sürat Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Sürat Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0850 202 0 202
İnternet Sitesisuratkargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Mail Destekcozummerkezi@suratkargo.com.tr

Sürat Kargo tarafından teslim alınan gönderinizin takibini gerçekleştirebilmek için sürat kargo.com adresine giriş yapmanız gerekir. Bu adrese giriş yapıp kargo takip bölümüne geldiğinizde bu bölüme kargo takip numaranızı ya da satış kodunuzu girmeniz gerekir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra getir butonuna basıp kargo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sırasında herhangi bir sorun yaşadığınızda da Sürat Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo müşteri hizmetleri yaşadığınız sorunların çözülebilmesi için sizlere hizmet verir. Sürat Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0850 202 0 202 çağrı numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu şekilde Sürat Kargo ile iletişime geçip her türlü sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Sürat Kargo ile iletişime geçmek için e-posta adresini de kullanabilirsiniz. Çözümmerkezi@sürat kargo.com.tr e-posta adresi üzerinden Sürat Kargo müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

 Sürat Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Sürat Kargo gönderilerinizi 3 iş günü içerisinde sizlere teslim etmek için yola çıkarır. Sürat Kargo’nun teslim süresi ve fiyat bilgisini daha detaylı bir şekilde incelemek için sürat kargo.com adresine giriş yapabilirsiniz. Sürat Kargo belirli bir mesafeye göre hizmet verir. 600 km ve altı gönderilerinizi 1 ve 3 günü içerisinde sizlere teslim eder.  600 ve 1200 kilometre arası gönderilerinizi 2 ve 3 iş günü içerisinde sizlere teslim eder. 1200 kilometre üstü gönderilerinizi ise 3 iş günü ve 4 iş günü aralığında sizlere teslim eder. Sürat Kargo fiyat bilgisi ise gönderinizin ağırlığına göreve gideceği mesafeye göre değişiklik gösterir.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat Kargo çalışma saatleri hafta sonu ve hafta içi olmak üzere farklılık gösterebilir. Hafta içi sabah 09.00 ve 18.00 çalışma saatleri aralığında hizmet verir. Sürat Kargo cumartesi günleri 09. 00 ve 17.00 aralığında hizmet verir. Sürat Kargo pazar günleri herhangi bir şekilde hizmet vermez. Sürat Kargo 13.00 ve 14.0 aralığında öğle arası tatiline girdiği için bu saat aralığında hizmet vermez.

Sürat Kargo Evden Alma

Sürat Kargo’nun kurye çağırma hizmetinden faydalanabilmek için Sürat Kargo çağrı merkezi ile iletişim kurmanız gerekir.  Sürat Kargo çağrı merkezi ile iletişime geçmek için 0 850 202 0 202 iletişim numarası üzerinden kurye talebinde bulunmanız gerekiyor. Kurye talebinizi bildirdikten sonra en kısa süre içerisinde isteğinize dönüş yapılır. Sürat Kargo kurye çağır hizmetinden faydalanabilmek için Sürat Kargo internet adresinden giriş yapıp kurye çağır butonunu da kullanabilirsiniz. Bu butona tıkladığınızda isim, soy, isim, telefon, T.C kimlik no, e-posta, il, ilçe, adres, telefon numarası, adres tarifi gibi bilgileri doldurup çağrı butonuna basmanız yeterlidir.

En Yakın Sürat Kargo

Adresinize en yakın olan Sürat Kargo şubesini öğrenebilmek için web tarayıcısında bulunan farklı internet adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda sürat kargo.com adresi üzerinden Sürat Kargo en yakın şube butonuna tıklayabilirsiniz. Bu butona tıkladıktan sonra size en yakın olan Sürat Kargo şubesini bulabilirsiniz. Burada il, ilçe, adres, kapı gibi bilgilerinizi doldurmanız oldukça önemlidir. Bu bilgileri doldurduktan sonra en yakın Sürat Kargo şubesini bulabilirsiniz.

Sürat Kargo Kurye Çağırmak Ücretli Mi?

Sürat Kargo kurye talebinde bulunmanız ek hizmet olduğu için ek hizmet ücretlerine dahil edilir. Hizmetin ücret miktarı ise kargonuzun ağırlığına ve mesafeye göre değişiklik gösterir. Kargonuz teslim alındıktan sonra ek ücret Kargo ücretinizin üstüne yansır.

Sürat Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Sürat Kargo takip numaranızı bilmediğinizde Sürat Kargo çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi ile iletişime geçip adınız ve sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapıp kargo takibinizin yapılmasını sağlayacaktır.

Sürat Kargo Genel Merkez İletişim

Sürat Kargo Genel Merkez iletişim bilgilerini Süratkargo.com adresi üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sürat Kargo genel merkezi ile iletişim kurmak için çağrı merkezi numarasını tuşlamanız yeterlidir. Aynı zamanda Burada bulunan bölge müdürlüklerimiz bölümünden adres bilgisini de öğrenebilirsiniz. Sürat Kargo Ankara, Antalya, Batı Karadeniz, Bursa, Çukurova, Denizli, Diyarbakır, Erzurum olmak üzere birçok ilde bölge müdürlüğüne sahiptir. Bu adresler üzerinden Sürat Kargo bölge müdürlükleri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Sürat Kargo Hakkında

Sürat Kargo 2003 yılında İstanbul merkezli olarak kullanılan bir lojistik şirketidir. 2015 yılına kadar Kaynak Holding’e bağlı olan firma 15 Temmuz olaylarından sonra Kaynak Holding Kayyum altına alınan bir şirket olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Etiketler; Sürat Kargo takip, Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri, Sürat Kargo İletişim, Sürat Kargo WhatsApp, Sürat Kargo Şikayet hattı, sürat kargo’ya ulaşamıyorum

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sürat kargonun teslimat süresi en erken iki hafta arkadaşlar. Kargoyu daha erken asla beklemeyin. Çalışanlar büyük ihtimalle kargolarla eğlence düzenliyor bir hafta boyunca

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir