Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo: Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Yurtiçi Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri444 99 99
İnternet Sitesiyurticikargo.com
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Genel Merkez İletişim0212 365 23 65

Yurtiçi kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin kargo takibini gerçekleştirmek için Yurtiçi  Kargo web adresini ziyaret edebilirsiniz. Yurtiçi Kargo web adresine giriş yaptıktan sonra kargo takibini gerçekleştirmek istediğiniz gönderinizin gönderin numarasını, gönderi kodunu girin bölümüne tıklamanız gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra gönderinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.


Yurtiçi kargonuz hakkında daha fazla bilgi;


Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde her türlü sorunlarınızın kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulabilmesi mümkün olur. Çağrı merkezi 444 99 99 olan Yurtiçi bu iletişim numarası üzerinden müşterilerine sorunsuz bir şekilde hizmet verir.

 Yurtiçi Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Yurtiçi Kargo tarafından teslim alınan kargolarınızın fiyat ve teslim süresi çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterir. Gönderilerinizin teslim edilme süresi ise 600 kilometre ve 1200 kilometre aralığında minimum 2 iş günü içerisinde yapılır. Aynı zamanda 1200 kilometre üstü gönderileriniz de minimum 3 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir. 600 kilometre altı kargolarınız ise 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir. Yurtiçi Kargo, kargo ücretleri şehir dışı ve şehir içi olarak değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda ürünlerimizin kilogram boyutuna göre de fiyatlarda değişiklik olabilir.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo hafta sonu ve hafta içi olmak üzere farklı çalışma saatlerinde hizmet verir. Yurtiçi Kargo hafta içi saat 09.00 ve 18.00 çalışma saatleri arasında hizmet vermektedir. Yurtiçi Kargo hafta sonu sadece cumartesi günleri 09.00 ve 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kargo firmasının 12.30 ve 13.30 aralığında öğle saati tatili bulunur.

Yurtiçi Kargo Evden Alma

Yurtiçi kargo evden alma hizmetinden faydalanabilmek için Yurtiçi kargo.com adresine giriş yapmanız gerekir. Bu adrese giriş yapıp adresten alın bölümüne gelerek kurye talebinde bulunabilirsiniz. Buraya giriş yaptığınızda hangi saatler ve hangi günlerde kurye talebinde bulunabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Belirtilen gün ve saatler ile kurye talebinde bulunabiliyorsunuz.

En Yakın Yurtiçi Kargo

Adresinize en yakın olan Yurtiçi Kargo firmasını öğrenebilmek için Yurtiçi kargo.com adresine giriş yapabilirsiniz. Buraya giriş yapıp şube sorgula bölümüne geldiğimizde adresinize en yakın olan Yurtiçi Kargo şubesini öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo’nun hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri aralığında şubeleri ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Kurye Çağırmak Ücretli Mi?

Yurtiçi Kargo’nun kurye çağırma hizmetinden faydalandığınızda ek hizmet ücretini tabi tutulursunuz. Kurye çağırmak ek hizmet olduğu için bu hizmet için ek bir ücret talebinde bulunulur. Ücret miktarı ise adrese ve gönderinin ağırlığına göre değişiklik gösterir.

Yurtiçi Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Yurtiçi kargo ile gönderilen gönderinizin takip numarasını bilmiyor iseniz 444 99 99 iletişim numarası üzerinden Yurtiçi Kargo müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçip takip numaranızı kişisel bilgileriniz ile sorgulayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Hakkında

Yurtiçi Kargo 1982 yılında Doktor. İbrahim Arıkan tarafından Arıkanlı Holding çatısı altında kurulan bir kargo şirketidir. 18 bölge müdürlüğü ve 33 aktarma merkezi ile hizmet veren Yurtiçi Kargo 1200’den fazla birime sahiptir. Aynı zamanda kargo şirketi 20 binden fazla çalışana da sahiptir. Şirketin 6000 üzerinde araç filosu bulunur. Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir. Aynı zamanda şirket Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne de hizmet sunmaktadır. Yurtiçi Kargo dünyada 220’den fazla noktaya taşımacılık hizmetini gerçekleştiren bir firmadır.

Yurtiçi Kargo Genel Merkez İletişim

Yurtiçi Kargo’nun genel merkez bilgilerini öğrenebilmek için Yurtiçi kargo.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Yurtiçi Kargo telefon numarası 0212 365 23 65 olarak sizlere sunulur. Bu telefon numarası üzerinden Yurtiçi Kargo Genel Merkez ile iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda Ayazağa mahallesi Kemerburgaz caddesi no 10 D Blok Vadi, Koru Sarıyer/ İstanbul adresi ile de iletişim kurabilirsiniz.

Etiketler: Yurtiçi kargo, kargo takip, Yurtiçi Kargo iletişim, Yurtiçi Kargo Müşteri hizmetleri, Yurtiçi Kargo numarası, Yurtiçi Kargom Nerede, Yurtiçi Kargo kurye çağır, Yurtiçi Kargo canlı takip, Tc kimlik ile Kargo sorgulama

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yurtiçi kargodan ürün getirildi. Geri iade talebi oluşturdum. Çok güzel ilgilendiler. Gerçekten çok beğeniyorum anında geri dönüş sağlıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir