Rehber

Teslim Edilemeyen Kargo Tekrar Dağıtıma Çıkar Mı?

Çeşitli sebeplerden dolayı tarafınıza teslim edilemeyen kargoların iade süreci hemen başlamadığı için tekrar dağıtıma çıkabilmesi mümkündür. Teslim edilmeyen kargonuz olduğunda kargonuzun durumu hakkında bilgi sahibi olmak için kargo şubesi ile iletişime geçmeniz gerekir. Kargo şubeleri ile iletişime geçerek randevulu teslimat yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo şubeleri tarafından adresinize teslim edilemeyen kargoların tekrar dağıtıma çıkması için şubeler ile görüşmeniz gerekiyor. Şubeler ile görüşebilmek için kargo firmalarının müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kargo firmalarının müşteri hizmetlerine de güvenilir bir şekilde ulaşabilmek için kargo firmalarının internet adreslerini ziyaret etmeniz gerekir. Bu şekilde çağrı merkezine de ulaşabilirsiniz.

Kargom Teslim Edilmedi Ne Olacak?

Kargosu tarafına teslim edilemeyen birçok kişi tarafından teslim edilemeyen kargoların durumları merak edilir. Kargonuz teslim edilmediğinde kargo firması ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu şekilde kargonuzu neden teslim edilmediğini ve hangi şartlar altında teslim edilmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kargo firmalarının çağrı merkezi üzerinden kolaylıkla bu işlemleri gerçekleştirebilme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Teslim Alınmayan Kargo Ne Olur?

Teslim Edilemeyen Kargo Ne Olur?

Kargo Teslim Edilemedi Ne Demek?

Kargoyu Teslim Almadan İade Ettim Ne Yapmalıyım?

Kargom Başkasına Teslim Edilmiş Ne Yapmalıyım?

Kargom Teslim Edildi Görünüyor Ama Gelmedi

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evet, teslim edilemeyen kargo tekrar dağıtıma çıkar. Kargo, ilk dağıtım sırasında alıcıya teslim edilemediği takdirde, kargo şubesine geri gönderilir. Kargo şubesinde bekletilen kargolar, 3 gün boyunca teslim alınabilir. 3 gün içinde kargo teslim alınmazsa, göndericiye iade edilir.

    Kargo şubesine geri gönderilen kargo, tekrar dağıtıma çıkarılır. Bu durumda, alıcıya bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Mesajda, kargonun tekrar dağıtıma çıkarılacağı ve alıcıdan adreste bulunmaları istendiği belirtilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir