Rehber

Kargom Teslim Edildi Görünüyor Ama Gelmedi

Kargon teslim edildi görünüyor ama gelmedi sorunu ile karşılaşan kişi sayısı oldukça fazladır. Bu sorun ile karşılaşıldığında yapılması gereken işlemler oldukça basittir. Hangi kargo firması olursa olsun bu sorun ile karşılaşıldığında kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek gerekir.

Kargonuz teslim edilmediği halde teslim edildi olarak gözüküyor ise kargo şubeniz ile hızlı bir şekilde iletişime geçmeniz gerekir. Kargo firmasının internet adresi üzerinden de müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda gönderici ile iletişime geçerek de bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kargo Sorunları Nasıl Çözülür?

Kargo teslim edilmediği halde teslim edildi sorunu birçok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer alır. Bu sorun kargonun hala teslim edilememesinden ve teslim edileceği adrese doğru gitmemesinden dolayı kaynaklanabilir. Bu nedenle sorun hakkında bilgi sahibi olmak için kargo firması ile iletişime geçmek gerekir.

Kargo firmalarının kargo takip bölümleri ile kargoların takip edilebilmesi mümkündür. Aynı zamanda kargo firmalarının çağrı merkezi ile iletişime geçerek de kargoların durumunu öğrenebilmek mümkündür. Böylelikle teslim edilmeyen kargolar hakkında da kargo firmasının çağrı merkezleri ile iletişime geçebilmek mümkün olur.

Kargo sorunlarının hızlı bir şekilde çözülebilmesi için kargo takip numarasının ve kişinin kimlik bilgilerinin olması gerekmektedir. Bu bilgiler sayesinde yaşanan kargo sorunlarının hızlı ve güvenilir bir şekilde çözülebilmesi mümkündür. Bu nedenle kargo takip numaralarının kaybedilmesi oldukça önemlidir.


Kargonuz hakkında daha fazla bilgi;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kargom teslim edildi görünüyor ama gelmedi sorunu, kargo şirketinin hatası veya başka bir nedenle kargonuzun yanlış teslim edilmesi durumunda ortaya çıkabilir.

    Kargom teslim edildi görünüyor ama gelmedi sorununda, aşağıdaki durumlarda tazminat talebinde bulunabilirsiniz:

    – Kargonuz, kargo şirketinin hatası nedeniyle başkasına teslim edilmişse.
    – Kargonuz, başkasına teslim edildiği için hasar görmüş veya kaybolmuşsa.
    – Kargonuz, başkasına teslim edildiği için geç teslim edilmişse.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir