Rehber

Yurtiçi Kargo Tahmini Teslim Tarihi Doğru Mu?

Yurtiçi Kargo takip firması’nda sizlere sunulan tahmini teslim tarihi genel olarak doğru teslim tarihleridir. Fakat çeşitli sebeplerden dolayı tahmini teslim sürecinde değişiklik olabiliyor. Yurtiçi Kargo tahmini teslim süreleri kargonun teslim edileceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Yurtiçi Kargo Firması kargolarınızı 0-600 km mesafede tahmini 1 ve 2 iş günü içerisinde teslim etmektedir. Aynı zamanda 600 kilometre ve 1200 kilometre arasındaki kargolarınızı da 2 iş günü ve 3 iş günü içerisinde teslim etmektedir. Bu süreçlerde herhangi bir aksaklık olduğunda kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri için 444 99 99 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekir.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri içerisinde Türkiye’nin birçok iline hizmet vermektedir. Kargo firması hafta içi 09.00 ve 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu da çalışan kargo firması cumartesi günleri 09.00 ve 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kargo Firması pazar günleri kapalı olduğu için pazar günleri içerisinde Kargo teslimatı yapılmaz.


Daha fazla bilgi;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yurtiçi Kargo’nun tahmini teslim tarihi, genellikle doğrudur. Ancak, teslimat süresini etkileyebilecek bazı faktörler vardır:

    – Gönderinin boyutu ve ağırlığı: Büyük ve ağır gönderilerin teslim edilmesi daha uzun sürebilir.
    – Varış noktası: Bazı bölgelere teslimat daha uzun sürebilir.
    – Teslimat seçeneği: Yurtiçi Kargo, Standart, Express ve Hızlı olmak üzere üç farklı teslimat seçeneği sunmaktadır. Express ve Hızlı teslimat seçenekleri, Standart teslimattan daha hızlıdır.
    – Mevsimsel değişiklikler: Tatil dönemleri gibi yoğun dönemlerde teslimat süreleri uzayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir