Rehber

Yurtiçi Kargo Teslim Edilemedi (İlk Dağıtım Günü)

Yurtiçi kargolarınızın takibini gerçekleştirebilmek için Yurtiçi Kargo takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi Yurtiçi Kargo firmasının internet adresi üzerinden ya da Yurtiçi Kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle kargonuzun teslim edilme bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilemeyen gönderiniz hakkında bilgi sahibi olabilmek için kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için 444 99 99 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekiyor.

Müşteri Hizmetleri444 99 99
İnternet Sitesiyurticikargo.com
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Genel Merkez İletişim0212 365 23 65

Yurtiçi Kargo Teslim Edilemeyen Gönderi Ne Olur?

Yurtiçi Kargo tarafından tarafında teslim edilemeyen gönderiler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. 444 99 99 numaralı çağrı merkezi ile kargo firmasının müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz. Böylelikle müşteri hizmetleri ile her türlü sorununuzu çözüme kavuşturabiliyorsunuz.

Yurtiçi Kargo tarafından adresinize teslim edilemeyen gönderiler şubeye teslim edilir. Kargo Firması ile iletişime geçerek şube bilgisini öğrenip kargonuzu şubeden teslim alabilirsiniz. Fakat kargonuzu şubeden teslim alabilmeniz için 3 iş günü içerisinde şubeye gitmeniz gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo şubesine bırakılan kargolarınızı 3 iş günü içerisinde şubeye giderek teslim alabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Kargolarınızı kargo şubesinden sorunsuz bir şekilde teslim alabilmek için sizden istenen kimlik ve kargo takip numarasını söylemeniz gerekiyor. Bu bilgiler ile Yurtiçi Kargo şubesinden kargonuzu sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.


Kargonuz hakkında daha fazla bilgi alın;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir