Rehber

Yurtiçi Kargo Teslim Süresi (Kaç Günde Gelir)

Yurtiçi Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin teslim süresi kargoların teslim edileceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Yurtiçi Kargo takip 0-600 kilometre mesafe gönderileri minimum 1 iş günü içerisinde maksimum 3 iş günü içerisinde teslim etmektedir. Yurtiçi Kargo aynı zamanda 600 kilometre ve 1200 kilometre mesafeye sahip olan gönderileri de minimum 2 maksimum 4 iş günü içerisinde teslim etmektedir.

Kargoların belirtilen günlerde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenir. Kargolar teslim şubesine geldikten sonra göndericiye dağıtılmak üzere dağıtıma çıkar. Alıcıya teslim edilmeyen kargolar yine Yurtiçi Kargo teslimat şubesine bırakılır. 

Müşteri Hizmetleri444 99 99
İnternet Sitesiyurticikargo.com
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Genel Merkez İletişim0212 365 23 65

Yurtiçi Kargo Şubeden Kargo Teslim Alma

Yurtiçi Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizi teslim alamadığınız durumlarda kargolarınızı Yurtiçi Kargo şubelerinden kolaylıkla teslim edebilirsiniz. Şubeye kadar gidip kargolarınızı teslim alabilmek için gönderilerinizi hafta içi saat 18.00 saatine kadar cumartesi günleri ise saat 17.00 saatine kadar teslim alabilirsiniz.

Gönderilerinizi teslim alabilmek için mutlaka yanınızda kimliğinizin bulunması gerekiyor. Aynı zamanda gönderinizi sorunsuz bir şekilde teslim olabilmek için gönderinizin teslim edildiği şubeyi öğrenmemiz gerekiyor. Gönderinizin teslim edildiği şubeyi Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile 444 99 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Yurtiçi kargonuz hakkında daha fazla bilgi;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yurtiçi kargo dan alışveriş yapan var mı ne zaman gelir en hızlı arkadaşlar. acil ihtiyaçım var dün kargoya verildi sipariş numaram 1225414

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir