Rehber

Yurtiçi Kargo Evden Teslim (Kurye Çağır Ücreti)

Yurtiçi Kargo ülkemizde oldukça önemli bir yere sahiptir. Yurtiçi Kargo takip ile birçok gönderinin Türkiye’deki birçok bölgesine gönderilebilmesi mümkün oluyor. Yurtiçi Kargo’nun evden teslim özelliği sayesinde gönderilerin evden kuryelere teslim edilebilmesi mümkün oluyor.

Yurtiçi Kargo teslim bilgisi birçok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer almaktadır. kargolarınızın evden teslimini gerçekleştirebilmek için Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçip kurye talebinde bulunmanız gerekir. Yurtiçi Kargo kurye talebinde bulunabilmek için Kargo firmasının internet adresine giriş yapıp kurye çağır butonunu da kullanabilirsiniz.

İletişim444 99 99
Kurye Çağırma10:30’a kadar
Alma Süresi13:00 – 17:00
ÜcretAğırlığa göre hesaplanır

Yurtiçi Kargo Evden Teslim Nasıl Yapılır?

Yurtiçi Kargo evden teslim yapabilmek için Yurtiçi Kargo’nun sizlere sunmuş olduğu seçenekleri kullanmanız gerekiyor. Kargo firması hem müşteri hizmetleri ile hem de internet adresi üzerinden evden teslim işleminin yapılmasını sağlıyor. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip adresinizi bildirerek evinize kurye çağırabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo adresten alım hizmetinden faydalanabilmek için kargo firmasının internet adresini de ziyaret edebilirsiniz.  Yurtiçi Kargo internet adresine giriş yapıp kurye çağrı bölümüne geldiğinizde burada sizden istenilen bilgileri doldurmanız gerekiyor. Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurduktan sonra kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo kurye çağırma bölümünde sizlerden adınız, soyadınız, T.C kimlik numaranız, cep telefonu numaranız gibi bilgileriniz istenir. Bu bilgileri doldurduktan sonra kurye çağırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kurye çağırma işleminden sonra kurye en kısa süre içerisinde adresini de yönlendirilecektir.


Kargonuz hakkında daha fazla bilgi;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir