Rehber

Yurtiçi Kargo Aynı Gün Teslim (VİP 24 Saat)

Yurtiçi Kargo ülkemizde Oldukça hızlı bir şekilde teslimat yapan kargo firmaları arasında yer almaktadır. Yurtiçi Kargo 0-600 kilometre mesafeye kadar kargoların 1 gün içerisinde teslim edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda daha uzun mesafedeki gönderilerin ise minimum 2 maksimum 3 iş günü içerisinde teslim edilmesini sağlar.

Yurtiçi Kargo teslim süresi tamamen mesafeye göre değişiklik gösterdiği için daha kısa mesafelerde gönderilerin daha hızlı bir şekilde teslim edilebilmesi mümkün oluyor. Yurtiçi Kargo hakkında merak ettiğiniz birçok soruyu öğrenebilmek için Kargo firmasının internet adresini ziyaret edebilirsiniz. İnternet adresi üzerinden detaylı bilgiye ulaşıp Yurtiçi Kargo hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri444 99 99
İnternet Sitesiyurticikargo.com
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Genel Merkez İletişim0212 365 23 65

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin Kargo takibini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için Yurtiçi Kargo internet adresine giriş yapıp Kargo takip numaranız ile kargo takip yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kargo takip işlemini gerçekleştirebilmek için Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri 444 99 99 numaralı çağrı merkezinden hizmet verir.


Yurtiçi Kargonuz hakkında daha fazla bilgi;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yurtiçi kargoyu çok seviyorum. Bazen beş gün sonra teslim etseler de aynı gün teslimat istediğiniz de hızlı bir şekilde gönderiyi getiriyorlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir