Rehber

MNG Kargo Teslim Edilemedi Devir (Tekrar Dağıtıma Çıkar Mı)

MNG Kargo teslim edilemedi devir sorunu, kargonun teslim edileceği gün içerisinde teslim edilememesinden dolayı kaynaklanan bir sorundur. Bu durumda kargo ertesi gün teslim edilmek üzere kargo şubesine götürülür. Daha sonra ilk teslimat günü içerisinde Kargo alıcıya teslim edilir.

Kargo devir ibaresi ile karşı karşıya gelindiğinde herhangi bir şekilde panik yapmaya gerek yoktur. Kargo şubesi kargoyu tekrar alıcıya ulaştırabilmek için dağıtıma çıkaracaktır.

MNG Kargo Teslim Edilemeyince Ne Olur?

MNG Kargo tarafından teslim alınan kargolarınız teslim edilmediğinde bu konu hakkında müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. MNG Kargo müşteri hizmetleri ile güvenilir bir şekilde iletişime geçebilmek için 0850 222 06 06 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekiyor. MNG Kargo ile bu numara üzerinden hızlı bir şekilde iletişim kurup kargonuz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

MNG Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizi nerede olduğunu öğrenebilmek için MNG Kargo takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi hem çağrı merkezi üzerinden hem de MNG Kargo internet adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Daha fazla içerik;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. MNG kargo evde yokum diye bahane üreterek tekrardan siparişimi geri getirmek yerine iade etti. Oysaki evdeydim zil bile çalmadı şikayetçiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir