Rehber

Aras Kargo Teslim Kodu Öğrenme (Sorgulama)

Aras Kargo tarafından alınan gönderilerinizin teslimatını alabilmek için cep telefonunuza Aras Kargo tarafından gelen teslim kodunu Aras Kargo takip kuryesine söylemeniz gerekiyor.  Bunun yanı sıra şubeden kargolarınızı teslim almak istediğinizde Aras Kargo tarafından sizlere sms ile gelen Aras Kargo teslim kodunu söylemeniz gerekiyor.

Aras Kargo teslim kodu ile kargonuzun hangi şubede olduğunu da öğrenebilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzdan Aras Kargo’nun SMS  hizmet numarası olan 25 52 numarasına ARAS veya ŞUBE yazarak mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu şekilde Aras Kargo tarafından teslim alınan gönderinizin hangi şubede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri444 25 52
Genel Merkez İletişim0 (216) 538 55 00
İnternet Sitesiaraskargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00

Teslimat Kodu Ne İşe Yarar?

Teslimat kodu kargonuzun size güvenilir bir şekilde teslim edilebilmesi için kargo firmaları tarafından geliştirilen oldukça önemli bir özelliktir. Aras Kargo tarafından cep telefonunuza gönderilen teslimat kodu ile kargonuzu güvenilir bir şekilde teslim olabiliyorsunuz. Teslimat kodunu ise kargo görevlisine bildirmeniz gerekiyor. Kargo görevlisi adresinize gelip kargonuzu teslim edeceği sırada sizlerden teslimat kodunuzu ister. Teslimat kodunuzun hatalı olduğu durumlarda kimlik doğrulamanızı yapmanız istenir. Bu şekilde kargolarınızın güvenilir yollar ile sizlere teslim edilmesi sağlanır.

Aras Kargo ile gönderilerinizi güvenilir bir şekilde teslim alabilirsiniz. Gönderilerinizin nerede olduğunu öğrenebilmek için Aras Kargo internet adresi üzerinden ya da Aras Kargo çağrı merkezi üzerinden kargo takibinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle kargolarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.


Aras kargonuz hakkında daha fazla bilgi;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Teslimat kodumu bulamıyorum. Siparişimi takip etmek istiyorum ama öğrenemedim. Kargom hızlı bir şekilde gelir dimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir