Rehber

Aras Kargo Teslim Edilemedi (Edildi Görünüyor)

Aras Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin takibini gerçekleştirebilmek için Aras Kargo takip işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Aras Kargo internet adresi üzerinden kargonuzu takibini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle kargonuzun teslim edilip edilmediğini de kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ve kargonuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri için 444 25 52 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekiyor.

Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde kargonuzu neden teslim edilemediğini de öğrenebiliyorsunuz. Teslim edilemeyen gönderileriniz hakkında işlem yapabilmek için de çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Aras Kargo tarafından teslim alamadığınız kargolarınız Aras Kargo şubesine bırakılacaktır.

Müşteri Hizmetleri444 25 52
Genel Merkez İletişim0 (216) 538 55 00
İnternet Sitesiaraskargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00

Aras Kargo Teslim Edilemeyen Gönderiye Ne Olur?

Aras Kargo tarafından teslim edilemeyen gönderilerin durumu birçok kişi tarafından merak edilir. Aras Kargo tarafından teslim edilemeyen gönderilerinizin durumunu öğrenebilmek için Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleri ile güvenilir bir şekilde iletişim kurabiliyorsunuz.

Aras Kargo tarafından adresinize teslim edilemeyen gönderiler 3 iş günü içerisinde alıcının teslim alacağı şekilde kargo şubesine bırakılır. Kargo şubesini öğrenebilmek için Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kargonuzun hangi şubede olduğunu öğrenebilirsiniz. Böylelikle şubeyi ziyaret ederek kargonuzu şubeden teslim alabilirsiniz.

Aras Kargo tarafından alınan gönderilerin şubeden teslim alınamaması durumunda Aras Kargo 3 iş günü sonrasında kargoları tekrar göndericiye iade eder. Bu nedenle 3 iş günü içerisinde Aras Kargo gönderilerinin şubeden teslim alınması gerekir.


Kargonuz hakkında daha fazla bilgi;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir