Rehber

Aras Kargo Teslim Süresi (Ne Zaman Teslim Edilir)

Aras Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizi gönderilerinizin teslim edileceği mesafeye göre farklı sürelerde teslim alabilirsiniz. Aras Kargo takip 0-600 kilometre mesafedeki gönderileri 24 saat içerisinde, 600 kilometre ve üstündeki gönderileri de 48 saat içerisinde teslim etmektedir.

 Gönderileriniz hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için 444 25 52 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekiyor.  Çağrı merkezini arayıp gönderilerinizin takibini de gerçekleştirebilirsiniz. Gönderi takibinizi gerçekleştirebilmek için çağrı merkezine gönderi takip numaranızı belirtmeniz gerekiyor.  Böylelikle gönderilerinizi nerede olduğunu öğrenip ne zaman teslim edileceğini de öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri444 25 52
Genel Merkez İletişim0 (216) 538 55 00
İnternet Sitesiaraskargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00

Aras Kargo Şubeden Teslim Alma

Aras Kargo şubeden teslim alma işlemini gerçekleştirebilmek için mutlaka kimliğinizin bulunması gerekiyor. Kargo takip numaranız ve kimlik belgeniz ile Aras Kargo şubesine müracaat ederek Aras Kargo tarafından teslim alınan gönderinizi alabilirsiniz.  Aras Kargo şubeleri hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Teslim alınacak kargonuzun hangi şubede olduğunu öğrenerek o şubeye müracaat edip kargonuzu sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Şubeye bırakılan kargonuzu şubeden teslim alabilmek için mutlaka şubede bekleyeceği günü aşmamanız gerekiyor. Aras Kargo 3 ve 5 gün içerisinde gönderilerinizi şubede kalmasını sağlamaktadır. Fakat bu süreyi geçen gönderilerin geri iadesi yapılır. Bu nedenle kargolarınızı sorunsuz bir şekilde teslim olabilmek için bu süreye dikkat etmeniz gerekiyor. Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçip bu konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


Aras kargonuz hakkında daha fazla bilgi;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Aras kargodan siparişimi bir ay oldu getirmedi. Müşteri hizmetleri sürekli oyalayıp duruyor. Bu konu hakkında nereye şikayette bulunabilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir