Rehber

Aras Kargo Şubeden Teslim Alma (İptali) – Şubeden Alabilir Miyim?

Aras Kargo tarafından teslim alınan kargonuzun nerede olduğunu görebilmek için Aras Kargo takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra kargonuz hakkında detaylı bilgiye sahip olup kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Aras Kargo teslim alınan gönderilerinizi sizlerin adresinize teslim edemediği durumlarda kargonuzu şubeye teslim eder. Adresinize yakın olan kargo şubesine teslim edilen kargonuzu Aras Kargo şube bilgilerini öğrenerek kolaylıkla teslim alabilirsiniz.

Aras Kargo’dan şube teslimi yapılabilmesi için şubeye gittiğinizde kargo takip numaranızı ve kimlik belgelerinizi ibraz etmeniz gerekiyor. Böylelikle Aras Kargo tarafından şubeye bırakılan kargonuzu herhangi bir sorun yaşamadan teslim alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri444 25 52
Genel Merkez İletişim0 (216) 538 55 00
İnternet Sitesiaraskargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00

Aras Kargo Şubeden Teslim Alma Nasıl Yapılır?

Aras Kargo tarafından şubeye bırakılan kargonuzun teslim alınma işlemini kargo takip numaranız ve kimlik belgeniz ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat kargonuzun hangi şubede olduğunu bilmiyor iseniz Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde kargonuzun hangi şubede olduğunu kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

Adresinizde sizlere teslim edilemeyen gönderiler Aras Kargo şubesine teslim edilir. Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçip şube bilgisini kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Bunun için 444 255 2 numaralı  çağrı merkezini aramanız gerekiyor. Çağrı merkezi ile iletişime geçtiğinizde kargonuzun hangi şubede olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Aras Kargo ile çağrı merkezi üzerinden iletişime geçip şube bilgisini detayları ile öğrenebilirsiniz. Böylelikle kargonuzun bulunduğu şubeye giderek kargonuzu teslim alabilirsiniz.


Kargonuz hakkında bilgi;

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Aras Kargo şubeden teslim alma işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  – Kargo takip numaranızı kullanarak kargonuzun durumunu kontrol edin. Kargo takip numarasını, Aras Kargo web sitesinde veya mobil uygulamasında bulabilirsiniz.
  – Kargonuz şubeye ulaştıysa, kargonuzu teslim almak için Aras Kargo şubesine gidin.
  – Kargonuzun teslim alımını gerçekleştirmek için kimlik belgenizi yanınızda bulundurun.
  – Kargo görevlisine kargonuzun takip numarasını verin.
  – Kargo görevlisi, kargonuzu teslim edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir