Rehber

PTT Kargo Teslim Süresi (Kaç Günde Gelir Hesaplama)

PTT Kargo teslim süresi genel olarak 1 iş günü ve 4 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Kargo firmasının yoğunluğuna göre teslimat zamanında değişiklikler olabilir. PTT Kargo takip teslimat zamanını SMS ile müşterilerine bildirir. Teslimat yapılmayan kargolar içinde sonraki günde teslim yapılacağı bilgisi verilir. PTT Kargo hafta içi 08.30 ve 17.04 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında da kargoların dağıtımını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda 08.30 ve 17.30 arasında çalışan PTT kargo şubeleri de bulunmaktadır.

Kargolar hakkında yaşanan her türlü sorunun çözülebilmesi ve merak edilen her türlü sorunun cevaplandırılabilmesi için PTT Kargo müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabilir. PTT Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için 444 1 788 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekiyor. Çağrı merkezini arayarak PTT Kargo hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu cevaplandırabilir ve kargo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PTT Kargo Şubeden Kargo Teslim Alma

PTT Kargo evinizde olmadığınız durumlarda ya da adresinizde bulunmadığınız durumlarda kargolarınızı şubeye bırakır. Kargolarınızı teslim alabilmek için kargonuzun bırakıldı şubeye gitmeniz gerekir. PTT Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hangi şubeye bırakıldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda PTT Kargo’nun sms ile yapacağı bilgilendirme sonucu da kargonuzun hangi şubede olduğunu öğrenebilirsiniz.

 PTT Kargo şubesine uğrayarak şubeden kimlik bilgileriniz ile kargonuzu teslim alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kargolarınızı PTT kargomatlarından da kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun için PTT Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçip detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz.

PTT Teslim Edilemeyen Kargo Ne Olur?

PTT Kargo Teslim Saatleri

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir