Rehber

PTT Kargo Teslim Saatleri – PTT Kargo Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

PTT Kargo takip Türkiye’nin 81 iline profesyonel bir şekilde hizmet veren firmalar arasında yer alır. PTT Kargo teslim saatleri içerisinde birçok bölgeye teslimat sağlamaktadır. PTT Kargo çalışma saatleri içerisinde dağıtım yapmaktadır. Yani PTT Kargo 08.30 ve 17.00 arasında hizmet vermektedir. Fakat kargonun öğle arası yapan şubeleri ise 08.30 ve 16. 30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Müşteri Hizmetleri444 1 788
İnternet Sitesiptt.gov.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00

PTT Kargo Tahmini Teslim Süresi

PTT Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin tahmini teslim süresi gönderinin gönderileceği mesafenin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. PTT Kargo Firması genel olarak 2 ve 3 iş günü içerisinde gönderilerin teslim edilmesini sağlamaktadır. Gönderilerin teslim süresinin uzamasındaki en büyük etken mesafedir.

PTT Kargo çalışma saatleri içerisinde teslimat yaparak tahmini teslim süresi içerisinde gönderilerin teslim edilmesini sağlamaktadır. Birçok bölgeye hizmet veren PTT Kargo tahmini teslim süresinde herhangi bir gecikme olduğunda kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. PTT Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 444 1 788 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.

PTT Teslim Edilemeyen Kargo Ne Olur?

PTT Kargo Teslim Süresi (Kaç Günde Gelir Hesaplama)

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. PTT Kargo, hafta içi 08:30-17:00 saatleri arasında teslimat yapmaktadır. Öğle arası ise 12:30-13:30 saatleri arasındadır. Bazı şubeler, öğle arası vermeyen veya daha geç saatlere kadar açık olan şubeler de bulunmaktadır.

    PTT Kargo, teslimat saatlerini, gönderinin türüne, boyutuna, ağırlığına ve varış noktasına göre de değiştirebilir. Örneğin, büyük ve ağır gönderiler, daha küçük ve hafif gönderilere göre daha geç teslim edilebilir. Ayrıca, bazı bölgelere teslimat daha uzun sürebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir