Rehber

Sürat Kargo Teslim Süresi (Kaç Günde Gelir)

Sürat Kargo teslim süresi mesafeye göre değişiklik göstermektedir. En yakın mesafeye kargolar kargo şubeden çıktıktan sonra 1 iş günü içerisinde teslim edilir. En uzak mesafeye ise maksimum 2-3 günü içerisinde teslimat yapılır. Sürat Kargo kargoları hızlı bir şekilde teslim edebilmek adına uzun yıllar ülkemizde hizmet vermektedir.

Sürat Kargo Teslim Edilemeyen Kargolar Ne Olur?

Sürat Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin size teslim edilmediği durumlarda çeşitli nedenlerden dolayı teslimat gerçekleşmemiş olabilir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya geldiğinizde teslimatınızı alabilmeniz için yapmanız gereken birtakım işlemler bulunuyor. Sürat Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizi alabilmek için Sürat Kargo çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sürat Kargo çağrı merkezi ile iletişime geçmek için 0850 202 0202 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekiyor. Bu numarayı arayarak Sürat Kargo’nun müşteri hizmetleri ile iletişim kurabiliyorsunuz. Böylelikle müşteri hizmetlerine kargonuzun nerede olduğunu sorabilirsiniz. Kargonuzun bulunduğu kargo şubesine uğrayarak kargonuzu kargo şubesinden kimlik bilgileriniz ile sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir