Kargo Takip

Ziraat Bankası Kargo Takip

Ziraat Bankası kargo takibini, Ziraat Bankası web sitesi, mobil uygulaması veya kargo takip siteleri üzerinden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kart Hangi Kargo ile Gelir?

Ziraat Bankası kartları, AGT Kurye, Aras Kargo ve Kuryenet tarafından gönderilmektedir. Kartınızın hangi kargo şirketi tarafından gönderileceğini, kartınızın üzerinde bulunan kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz.

Ziraat Kartımın Geldiğini Nasıl Anlarım?

Ziraat kartınızın geldiğini, aşağıdaki yollardan birinden öğrenebilirsiniz:

  • Kargo takip numarasını kullanarak, kartınızın durumunu takip edebilirsiniz. Kartınız “Teslim edildi” durumundaysa, kartınız alıcı dağıtım merkezine ulaşmıştır.
  • Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, kartınızın durumunu öğrenebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası mobil uygulamasını kullanarak, kartınızın durumunu takip edebilirsiniz.

Ziraat Banka Kartı Ne Zaman Gelir?

Ziraat banka kartının teslim süresi, kartınızın gönderildiği yere ve kargo şirketinin yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Genel olarak, Ziraat banka kartları 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ancak, bazı durumlarda bu süre uzayabilir. Örneğin, kartınızın gönderildiği yer uzak bir bölgeyse veya kargo gümrükte bekletiliyorsa, teslim süresi daha uzun olabilir.

Kredi Kartı Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Ziraat Bankası Kargo Takip

Ziraat Bankası kredi kartları, AGT Kurye, Aras Kargo ve Kuryenet tarafından gönderilmektedir. Kartınızın hangi kargo şirketi tarafından gönderileceğini, kartınızın üzerinde bulunan kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir