Kargo Takip

Resimli Magnet Kargo Takip

Resimlimagnet’ten yaptığınız alışverişlerde, siparişiniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi Kargo, siparişinizin durumunu takip etmenize olanak tanıyan bir web sitesi ve mobil uygulaması sunmaktadır.

Resimli Magnet kargo ne zaman gelir?

Resimli Magnet, siparişinizi yurtiçi kargo ile göndermektedir. Siparişinizin teslimat süresi, siparişinizin yapıldığı yere ve siparişinizin boyutuna ve ağırlığına göre değişmektedir.

Genel olarak, Resimli Magnet’ten yaptığınız alışverişlerde, siparişiniz 2 ila 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ancak, bazı durumlarda, siparişiniz 5 günden daha uzun sürede de teslim edilebilmektedir.

Fotomagnet hangi kargo ile çalışıyor?

Fotomagnet, siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile göndermektedir. Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biridir. Yurtiçi Kargo, hızlı ve güvenilir kargo hizmeti sunmaktadır.

Resimli Magnet kapıda ödeme ne kadar?

Resimli Magnet Kargo Takip

Resimli Magnet, kapıda ödeme seçeneği sunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile siparişinizi, siparişinizi teslim aldığınızda ödeme yapabilirsiniz.

Resimli Magnet kapıda ödeme ücreti, sipariş tutarınıza göre değişmektedir. Sipariş tutarınız 150 TL’nin altında ise kapıda ödeme ücreti 5 TL’dir. Sipariş tutarınız 150 TL’nin üzerinde ise kapıda ödeme ücreti ücretsizdir.

Resimli Magnet kapıda ödeme ücreti, siparişinizi teslim aldığınız sırada kargo görevlisine ödeme yapmanız gerekmektedir.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir