Kargo Takip

Pts Kargo Takip

PTS Kargo takip işlemini, PTS web sitesi veya uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca, üçüncü taraf kargo takip web siteleri veya uygulamaları üzerinden de bu işlemi yapabilirsiniz.

PTS hangi kargo ile çalışıyor?

PTS Kargo, Türkiye’nin birçok kargo şirketi ile çalışmaktadır. Bu şirketler arasında, PTT Kargo, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, UPS, DHL ve FedEx gibi kargo şirketleri bulunmaktadır.

Yurtiçi kargo Pts nedir?

Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biridir. PTS, Yurtiçi Kargo’nun bir iştirakidir. PTS, yurtiçi ve yurtdışı kargo taşımacılığı yapmaktadır.

PTS kargo hangi günler dağıtım yapıyor?

PTS Kargo, hafta içi her gün (Pazartesi-Cuma) dağıtım yapmaktadır. Cumartesi günleri ise bazı bölgelerde dağıtım yapılmaktadır.

PTS takip sistemi nedir?

Pts Kargo Takip

PTS Kargo, müşterilerine kargolarını takip edebilmeleri için bir takip sistemi sunmaktadır. Bu takip sistemi sayesinde, kargolarınızın durumunu, varış tarihini ve tahmini teslim tarihini görüntüleyebilirsiniz.

PTS takip sistemi, PTS web sitesi veya uygulaması üzerinden kullanılabilmektedir. Ayrıca, üçüncü taraf kargo takip web siteleri veya uygulamaları üzerinden de PTS takip sistemini kullanabilirsiniz.

PTS takip sistemi, aşağıdaki bilgileri görüntülemenizi sağlar:

  • Kargo kodu
  • Kargo durumu
  • Kargo teslim tarihi
  • Kargo tahmini teslim tarihi
  • Kargo teslim adresi
  • Kargo teslim saati

PTS takip sistemini kullanmak için takip numaranızı bilmeniz gerekir. Takip numaranızı, siparişinizin teslimat bilgisinde bulabilirsiniz.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir