Kargo Takip

Media Markt Kargo Takip

Üçüncü taraf kargo takip siteleri üzerinden de Media Markt kargo takibi yapabilirsiniz. Bu siteler, farklı kargo firmalarının takip numaralarını tek bir yerde takip etmenizi sağlar.

MediaMarkt hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

MediaMarkt, şu kargo şirketleri ile çalışmaktadır:

  • Aras Kargo
  • MNG Kargo
  • Yurtiçi Kargo
  • Sürat Kargo

Siparişinizin hangi kargo firması ile gönderileceğini, sipariş özet sayfasında veya kargo takip e-postasında bulabilirsiniz.

MediaMarkt sipariş ne zaman gelir?

MediaMarkt, siparişlerinizi genellikle siparişinizi verdikten sonraki 2-3 iş günü içinde kargoya verir. Ancak, yoğun dönemlerde bu süre uzayabilir. Kargonuzun teslim süresi, gönderi mesafesine ve teslimat bölgesine göre değişmektedir. Genellikle, Media Markt tarafından gönderilen kargolar, gönderi tarihinden itibaren 2-3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

MediaMarkt sipariş no nerede?

Media Markt Kargo Takip

MediaMarkt sipariş numarasını, sipariş özet sayfasında veya kargo takip e-postasında bulabilirsiniz. Sipariş özet sayfasını görmek için, MediaMarkt web sitesine veya uygulamasına giriş yapın ve “Siparişlerim” sayfasını açın. Kargo takip e-postasını almak için, siparişinizi verirken e-posta adresinizi girdiğinizden emin olun.

MediaMarkt kargo ne kadar?

MediaMarkt, siparişinizin toplam tutarına göre kargo ücreti almaktadır. 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedeli alınmamaktadır. 500 TL altı alışverişlerde ise kargo ücreti 15 TL’dir.

Örneğin, 500 TL değerinde bir sipariş verdiğiniz takdirde, kargo ücreti ödemezsiniz. Ancak, 400 TL değerinde bir sipariş verdiğiniz takdirde, kargo ücreti olarak 15 TL ödersiniz.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir