Kargo Takip

Kolay Gelsin Kargo Takip

Kolay Gelsin Kargo Takip

Kolay Gelsin Kargo: Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Kolay Gelsin Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0(850) 955 0 955
İnternet Sitesikolaygelsin.com
Çalışma Saatleri09:00 – 22:00
Destek Mailinfo@kolaygelsin.com

Kolay Gelsin Kargo firmasına ait olan gönderilerinizin gönderi takibini sağlayabilmek için kolaygelsin.com adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bu adrese giriş yapıp takip numaranızı girin bölümüne takip numaranızı girmeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra sorgula butonuna basarak takip numaranız ile kargolarınızın takibini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu hakkında herhangi bir sorun yaşadığınızda Kolay Gelsin Kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kolay Gelsin Kargo Müşteri Hizmetleri

Kolay Gelsin Kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimizde her türlü sorunlarınızın çözüme kavuşturulması mümkün olabiliyor. Kargonun müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için 0850 737 0955 cep telefonu üzerinden kargo firması ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Aynı zamanda info@kolay gelsin.com e-posta adresi üzerinden de kargo şirketi ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde kargonuz hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiyi kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

Kolay Gelsin Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Kolay Gelsin Kargo fiyat ve teslim süresi çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterir. Firmanın fiyat ve  teslim süresini öğrenebilmek için internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Hızlı teslimat hedefi ile hizmetlerini sürdüren kargo ertesi günü için teslimat yapmak hizmetini sunmaktadır. Kargonun teslimat süresi adresinizin uzaklığına veya yakınlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle teslimat süresini öğrenebilmek için kargo firmasının müşteri hizmetleri ile de iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda kargolarınızın fiyat bilgisi de ürünlerinizin ağırlığına göre ve taşınacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Kolay Gelsin Kargo Çalışma Saatleri

Kolay gelsin kargo çalışma saatleri hafta sonu ve hafta içi olarak ikiye ayrılmaktadır. Kargo şirketi hafta içi saat 09.00 ve 22.0 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kargo firması hafta sonu cumartesi günleri de bu saatlerde çalışmasını sürdürmektedir. Fakat Kargo firmasının pazar günü herhangi bir şekilde vermiş olduğu hizmet bulunmamaktadır.

Kolay Gelsin Kargo Evden Alma

Kolay Gelsin kargonun evden alma gibi bir hizmeti bulunmamaktadır. Kolay Gelsin kargo ile göndermek istediğiniz kargoları en yakın Kolay Gelsin Kargo şubesine giderek gönderebilirsiniz. Aynı zamanda Kolay Gelsin kargonun müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de kurye gönderiminin sağlanıp sağlanmayacağını öğrenebilirsiniz.

Kolay Gelsin Kargo Kurye Çağırmak Ücretli Mi?

Kolay Gelsin kargo şirketi kullanıcılarına kurye hizmeti vermeyen bir firmadır. Böyle bir hizmeti bulunmadığı için Kolay Gelsin kargonun herhangi bir şekilde kurye çağırma ücreti de bulunmuyor. Fakat olası durumlarda kurye talebinde bulunmak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kurye çağırma hizmeti özel olarak verilen ek bir hizmettir. Bu nedenle bu hizmet mutlaka ücretli olacaktır.

En Yakın Kolay Gelsin Kargo

Adresinize en yakın olan Kolay Gelsin Kargo teslimat şubesi sayesinde kargolarınıza hızlı bir şekilde ulaşabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kolay gelsin kargonuz sizlere sunmuş olduğu teslimat seçeneklerine göre gelsin kampanyası sayesinde istediğiniz adreste ya da tarihte kargonun gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay Gelsin Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Kolay Gelsin Kargo takip numaranızı bilmiyorsanız Kolay Gelsin Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde kargo takip numaranızı kimlik bilgilerinizi kullanarak sorgulama imkanına sahip olabiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde kişisel bilgileriniz ile kimlik doğrulaması yapıp daha sonra gönderinizin takip numarasını öğrenebilirsiniz. Takip numaranızı da kargomnerede.com adresi üzerinden ve Kolay Gelsin kargonun resmi internet sitesi üzerinden sorgulatabilirsiniz.

Kolay Gelsin Kargo Genel Merkez İletişim

Kolay Gelsin kargonun genel merkezi ile iletişim kurmak istediğinizde müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Bu numarayı kullanarak genel merkezi ile iletişim kurabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Kolay Gelsin kargonun genel merkez adresi Eyüp Sultan Mehmet Akif caddesi 3/a 348 85 Sancaktepe İstanbul olarak bilinmektedir. Aynı zamanda 085955 09 55 numarası üzerinden de iletişim sağlanabilmektedir. Bu seçenekleri kullanarak Kolay Gelsin kargo şirketinin genel merkezi ile kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Kolay Gelsin Kargo Hakkında

Kolay Gelsin Kargo firması müşterilerine güvenilir bir şekilde hizmet verme amacı ile kurulan bir kargo şirketidir. Dağıtım işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan firma geniş çalışma saatlerine sahip olduğu için uzun süreli dağıtım hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle gönderilerin birçok zaman diliminde teslim alınmasını sağlamaktadır.

Etiketler: Kolay Gelsin kargo takip, Kolay Gelsin kargo iletişim, Kolay Gelsin kargo kimin, Kolay Gelsin kargo Şikayet, Kolay Gelsin kargo Adana, Kolay Gelsin İzmir şube, Kolay Gelsin Ankara Şubesi, Kolay Gelsin Kargo Antalya

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Amazondan verdiğimiz siparişi getirmelerine rağmen yukarı çıkartmadılar. Altta bekleyip gitmek ne demektir. Kolay gelsin kadar saçma bir şey görmedim. Evde durmama rağmen yoktunuz evde mesajı aldık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir