Kargo Takip

Koçtaş Kargo Takip

Koçtaş, kendi kargo şirketi olan Koçtaş Lojistik ile kargo teslimatı yapmaktadır. Koçtaş Lojistik, Türkiye’nin tüm şehirlerine kargo teslimatı yapmaktadır. Kargo teslimat süresi, gönderinin gideceği mesafeye ve kargo tipine göre değişmektedir. Genel olarak, Koçtaş Lojistik kargolar, 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

Koçtaş Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyor?

Koçtaş, kendi kargo şirketi olan Koçtaş Lojistik ile kargo teslimatı yapmaktadır. Koçtaş Lojistik, Türkiye’nin tüm şehirlerine kargo teslimatı yapmaktadır.

Koçtaş Kargo Ne Zaman Gelir?

Koçtaş kargo teslimat süresi, gönderinin gideceği mesafeye ve kargo tipine göre değişmektedir. Genel olarak, Koçtaş kargolar, 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir. Ancak, bazı durumlarda teslimat süresi daha uzun olabilir. Örneğin, yoğun dönemlerde veya kargo gönderinin gideceği mesafe uzunsa, teslimat süresi daha geç olabilir.

Koçtaş Eve Teslimat Yapıyor mu?

Koçtaş Kargo Takip

Koçtaş, eve teslimat yapmaktadır. Koçtaş, Türkiye’nin tüm şehirlerinde eve teslimat hizmeti sunmaktadır.

Koçtaş İade Süresi Ne Kadar?

Koçtaş iade süresi, 14 gündür. Koçtaş’tan satın aldığınız ürünleri, 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işlemini, Koçtaş web sitesi veya uygulaması üzerinden veya Koçtaş mağazalarından yapabilirsiniz.

Koçtaş iade koşulları şunlardır:

  • İade edilecek ürünler, kullanılmamış, hasar görmemiş ve orijinal ambalajında olmalıdır.
  • İade edilecek ürünler, Koçtaş’ın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderilmelidir.
  • İade işlemi için, Koçtaş’ın web sitesinden veya uygulamasından iade formu doldurmanız gerekmektedir.

İade işlemini tamamladıktan sonra, Koçtaş iadenizi 10 gün içinde işleme alacaktır. İadeniz onaylandıktan sonra, paranız iade yönteminize göre iade edilecektir.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir