Kargo Takip

Kargoist Kargo Takip

Kargoist Kargo Takip

Kargoist Kargo: Kargoist Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Kargoist Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0850 477 3474
İnternet Sitesikargoist.com
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Mailinfo@kargoist.com

Kargoist firması tarafından teslim alınan gönderilerinizin kargo takibini gerçekleştirebilmek için kargoist.com adresine giriş yapmanız gerekir. Bu adrese giriş yapıp barkod bölümüne gönderi barkodunu girerek ara butonuna basmanız gerekir. Bu şekilde firma tarafından teslim alınan gönderilerinizin kargo takibini gerçekleştirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Kargo takibi hakkında herhangi bir sorun yaşadığınızda da firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kargoist Kargo Müşteri Hizmetleri

Kargoist Kargo firmasının müşteri hizmetlerini kolaylıkla öğrenebilmek için firmanın internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Firma 0850 477 34 74 telefon numarası ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak istediğinizde info@kargoist.com adresini de kullanabilirsiniz

Kargoist Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Kargoist tarafından teslim alınan kargolarınızın kargo takip numarasını bilmediğinizde firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip kimlik doğrulamasını gerçekleştirdikten sonra kargonuzun takip numarasını öğrenebilirsiniz. Böylelikle kargo takip numarası üzerinden işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargoist Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Kargoist firmasının kargo fiyatları ürününüzün ağırlığına göre ve teslim edileceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kargo firması 45 şubesi ile hızlı bir şekilde teslimat hizmeti sunmaktadır. Genel olarak birçok şubesinde 24 saat içerisinde teslim etme hizmeti verir.

Kargoist Kargo Çalışma Saatleri

Kargoist firması hafta içi 08.30 ve 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Firmanın çalışanları öğle arasında bulunduğunda yine firmadan hizmet alabilmek mümkün olabiliyor.

Kargoist Kargo Evden Alma

Kargoist Kargo firmasından kurye talebinde bulunmak istediğinizde firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetlerine bu talebinizi bildirerek adresinize kurye gönderimini sağlayabilirsiniz. Fakat firmanın böyle bir hizmet vermediğini söyleyebilmek de mümkündür.

Kargoist Kargo Kurye çağırmak Ücretli Mi?

Kargoist Kargo firması ile iletişime geçtiğinizde kurye talebinde bulunabiliyorsunuz. Firma sizlere kurye göndereceğini söylediğinde ise bu hizmeti ek ücret ile gerçekleştirir. Kurye çağırma ek bir hizmet olduğu için ek ücrete tabi tutulur.

En Yakın Kargoist Kargo

Adresinize en yakın olan Kargoist şubesini öğrenebilmek için firmanın internet adresini ziyaret edip şubelerimiz bölümüne gelebilirsiniz. Bu bölüme geldiğinizde firmanın birçok şubesini görüntüleyebiliyorsunuz. Böylelikle adresinize en yakın olan şubeyi de kolaylıkla bulabilirsiniz. Adresinize en yakın olan şube sayesinde güvenilir ve hızlı hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kargoist Kargo Genel Merkez İletişim

Kargoist Kargo Deposite ofis A1 blok İkitelli OSB Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No: 117 7 ofis 411 34 186 Başakşehir/ İstanbul adresi ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda farklı iletişim seçenekleri de bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında 0850 477 34 74 telefon numarası ve info@kargoist.com e-posta adresi yer almaktadır.

Kargoist Kargo Hakkında

Şehir içi kargo ve dağıtım hizmetini sunan firma birçok kuryesi ile güvenilir hizmet sunmaktadır. Aynı gün teslim yapma özelliğine sahip olan firma aynı zamanda geri dönüşümlü dağıtım hizmeti de sunmaktadır. Bunun yanı sıra firmanın mobil şube gibi çeşitli hizmetleri de bulunmaktadır.

Etiketler: Kargoist kargo takip, Kargoist kaç günde gelir, Kargoist müşteri hizmetleri, Kargoist nerede, Kargoist iletişim, Kargoist Şikayet, Kargoist WhatsApp, Kargoist canlı takip

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir