Kargo Takip

İnter Global Kargo Takip

Inter Global Kargo, Türkiye’de faaliyet gösteren bir kargo şirketidir. Inter Global Kargo, yurtiçi ve yurtdışı kargo gönderimi yapmaktadır.

Inter Global kargo kaç günde gelir?

Inter Global Kargo, yurtiçi kargo gönderimlerinde genellikle 1-3 iş günü içinde teslimat yapmaktadır. Yurtdışı kargo gönderimlerinde ise teslimat süresi, gönderinin gideceği ülkeye ve gümrük işlemleri gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Inter Global Kargo sahibi kimdir?

Inter Global Kargo’nun sahibi, TTR Bilişim Teknolojileri A.Ş.’dir. TTR Bilişim Teknolojileri A.Ş., 1997 yılında kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Şirket, yazılım geliştirme, e-ticaret, lojistik ve diğer teknolojik hizmetler sunmaktadır.

Inter Kargo hangi kargo ile çalışıyor?

Inter Global Kargo, Türkiye’de Aras Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Bu nedenle, Inter Global Kargo’dan yaptığınız bir kargo gönderiminin, bu kargo şirketlerinden biri tarafından teslimatı gerçekleştirilir.

Inter Global Kargo Lojistik Nedir?

İnter Global Kargo Takip

Inter Global Kargo Lojistik, Inter Global Kargo’nun lojistik hizmetler sunan bir birimidir. Inter Global Kargo Lojistik, yurtiçi ve yurtdışı kargo taşımacılığı, depolama, dağıtım ve diğer lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Inter Global Kargo Lojistik, Türkiye’nin yanı sıra, Avrupa, Asya ve Amerika’da da faaliyet göstermektedir. Şirket, müşterilerine esnek ve kaliteli lojistik çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir