Kargo Takip

Horoz Kargo Takip

Horoz Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biridir. Horoz Kargo, yurtiçi ve yurtdışı kargo taşımacılığı yapmaktadır.

Horoz Lojistik hangi kargo ile çalışıyor?

Horoz Lojistik, Türkiye’nin birçok kargo şirketi ile çalışmaktadır. Bu şirketler arasında, PTT Kargo, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, UPS, DHL ve FedEx gibi kargo şirketleri bulunmaktadır.

Horoz Lojistik, bu kargo şirketleri ile anlaşmalı olarak, yurtiçi ve yurtdışı kargo taşımacılığı yapmaktadır. Bu anlaşmalar sayesinde, Horoz Lojistik müşterileri, bu kargo şirketleri tarafından taşınan kargoları da takip edebilir ve teslim alabilirler.

Horoz takip nedir?

Horoz takip, Horoz Lojistik tarafından sunulan bir kargo takip sistemidir. Bu sistem sayesinde, Horoz Lojistik tarafından taşınan kargoların durumunu, varış tarihi ve tahmini teslim tarihi gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Horoz takip işlemini, Horoz Lojistik web sitesi veya uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca, üçüncü taraf kargo takip web siteleri veya uygulamaları üzerinden de bu işlemi yapabilirsiniz.

Horoz Lojistik eve teslim ediyor mu?

Horoz Kargo Takip

Evet, Horoz Lojistik eve teslimat yapmaktadır. Horoz Lojistik, hafta içi her gün (Pazartesi-Cuma) 09:00-22:00 saatleri arasında dağıtım yapmaktadır. Cumartesi günleri ise 09:00-18:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.

Kargonuzun eve teslim edileceğini öğrenmek için, Horoz takip sistemini kullanabilirsiniz. Takip numaranızı girdikten sonra, kargolarınızın durumunu görüntüleyebilirsiniz. Kargo durumunun “Dağıtım için hazırlanıyor” veya “Dağıtım aşamasında” olarak görünmesi durumunda, kargo yakında size teslim edilecektir.

Kargonuzun eve teslim edilmeyeceğini öğrenmek için ise, Horoz Lojistik müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Horoz Lojistik web sitesi veya uygulaması üzerinden, kargo takip, şube ve kurye sorgulama, fiyat hesaplama gibi işlemleri yapabilirsiniz. Horoz Lojistik müşteri hizmetlerini arayarak ise, kargolarınızla ilgili bilgi alabilir, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir