Kargo Takip

Hepsijet Kargo Takip

Hepsijet Kargo: Hepsijet Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Hepsijet Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0850 558 0 333
WhatsApp0549 558 03 03
İnternet Sitesihttps://www.hepsijet.com/
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Mailinfo@hepsijet.com

Hepsijet Kargo firmasına ait olan kargolarınızın takibini gerçekleştirebilmek için gönderi numaranız ile sorgulama yapmanız gerekiyor. Gönderi numaranız ile sorgulamayı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için hepsijet.com adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bu adrese giriş yapıp gönderi sorgulama bölümüne geldiğinizde bu bölümden gönderi sorgulama işlemini gerçekleştirebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Burada gönderi numaranızı girmeniz gerekiyor.  Gönderi numaranızı girdikten sonra sorgula butonu ile sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle gönderinizin nerede olduğunu bu şekilde takip edebilirsiniz.

Hepsijet Kargo Müşteri Hizmetleri

Siparişiniz hakkında yaşadığınız her türlü sorunu ve merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenebileceğiniz Hepsijet müşteri hizmetleri bulunuyor.  0850 558 033 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçerek merak ettiğiniz her türlü sorunun cevabını alabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda teslimat numaranız ile buradan da sorgulama yapabilirsiniz.

Hepsijet Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Hepsijet Kargo Firması mesafeye göre farklı çalışma günleri aralığında hizmet verir. Hepsijet Kargo 0-600 km mesafeye kadar gönderilerin maksimum 5, minimum 1 iş günü içerisinde teslim edilmesini sağlar. 600 ve 1200 km aralığındaki gönderilerin minimum 1, maksimum 6 iş günü içerisinde teslim edilmesini sağlar. 1200 kilometre üzeri gönderilerin teslimatını da minimum 2 maksimum 6 iş günü içerisinde müşterilere teslim eder. Aynı zamanda kargo fiyatları da kargo ağırlığına göre değişiklik gösterir. Hepsijet Kargo firması gönderileriniz için 19,99 TL kargo ücreti keser. Aynı zamanda diğer kargo firmalarının gönderileri içinde 22,99 TL kargo ücreti kesmektedir.

Hepsijet Kargo Çalışma Saatleri

Hepsijet kargo şirketi sabah 09.00 ve 17.0 çalışma aralığında hizmet vermektedir. Aynı zamanda bu çalışma aralıkları şubeden şubeye değişiklik gösterebilmektedir. Hepsijet Kargo firması hafta içi bu saatlerde hizmet vermektedir. Hepsijet Kargo hafta sonu da çalışma hizmetini sürdürmektedir. Aynı zamanda pazar günleri de dağıtım yapan kargo şirketleri arasında yer alır.

Hepsijet Kargo Evden Alma

Hepsijet kargonun evden alma hizmetinden faydalanabilmek için kargonun internet adresine giriş yapmanız gerekir. Hepsi jet.com adresine giriş yapıp buradan evden alma hizmeti hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Daha sonra bu bölümden kurye çağırma işlemini gerçekleştirerek kargolarınızın evden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Hepsijet Kargo Kurye Çağırmak Ücretli Mi?

Hepsijet Kargo firmasından kurye talebinde bulunduğunuzda bunun için farklı ücretler ödeyebilirsiniz. Bu hizmet ek bir hizmet olarak sizlere sunulduğu için birçok kargo firmasında olduğu gibi Hepsijet Kargo firmasında da belirli bir miktar ücret ödemesi yapmanız gerekiyor. Ücret ödemesi çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterecektir. Ücret ödemesi kargonuzun tutarına yansıyacağı için kargonuz ile birlikte ücret ödemesini yapabilirsiniz.

En Yakın Hepsijet Kargo

Adresinize en yakın olan Hepsijet Kargo teslimat noktasını öğrenebilmek için hepsijet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada adresinize en yakın olan adresleri kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda Hepsijet Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de adresinize en yakın olan teslimat noktasını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Hepsijet Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Hepsijet Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin kargo takip numarasını bilmiyor iseniz Hepsijet müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde kargo takip numarasını kimlik bilgileriniz ile kolaylıkla öğrenebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Hepsijet Kargo Genel Merkez İletişim

Hepsijet kargonun genel merkezi ile iletişim kurabilmek için çağrı merkezini kullanabilirsiniz. 0850 558 033 numara kodlaması ile kolaylıkla Hepsijet Kargo genel merkezi ile iletişim kurabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda hepsi Jet Kargo internet adresine giriş yaptığınızda da ana sayfada yer alan WhatsApp butonunu kullanarak iletişim kurabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer iletişim seçeneklerini de web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Web sitesinde yer alan iletişim seçeneğini kullandığınızda ofis adresini de öğrenebiliyorsunuz. Hepsijet Kargo’nun genel merkezi; Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi Turump Towers kule 2 kat 2 no 12 343 87 Şişli/ İstanbul şeklindedir.

Hepsijet Kargo Hakkında

Hepsijet Kargo online bir kuruluş olarak e-ticaret sektörüne yeni giriş yapan bir firmadır. Müşteri odaklı çalışmasının firma dağıtım hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Aynı zamanda 7/24 çalışma düzeni ile hizmetlerini sunuyor. 2016 yılının ilk çeyreğinde kurulan kargo şirketi 50’den fazla filo aracı ile hizmet vermektedir. 81 ilinin tümüne hizmet sağlayan hepsi Jet Kargo 2000’e yakın taşımacıya sahiptir. Aynı zamanda 250’yi aşkın ofis çalışanına sahiptir. Her geçen gün büyüyen bir marka olarak dağıtım sektöründe adından söz ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda teknoloji ekibiyle daha profesyonel hizmetler vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Etiketler: Hepsijet Kargo Takip, Hepsijet kargo iletişim, Hepsijet hangi Kargo, Hepsijet kargo telefon, HepsiJET müşteri hizmetleri, Hepsijet şubeleri, Hepsijet kargo kaç günde gelir, Hepsijet kargo canlı takip

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir