Kargo Takip

Hepsiexpress Kargo Takip

Hepsiexpress kargo takip işlemini, Hepsiexpress web sitesi veya uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca, üçüncü taraf kargo takip web siteleri veya uygulamaları üzerinden de bu işlemi yapabilirsiniz.

HepsiJET saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

HepsiJET, hafta içi her gün (Pazartesi-Cuma) 09:00-22:00 saatleri arasında dağıtım yapmaktadır. Cumartesi günleri ise 09:00-18:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.

Kargonuzun ne zaman geleceğini öğrenmek için, HepsiJET takip sistemini kullanabilirsiniz. Takip numaranızı girdikten sonra, kargolarınızın durumunu görüntüleyebilirsiniz. Kargo durumunun “Dağıtım için hazırlanıyor” veya “Dağıtım aşamasında” olarak görünmesi durumunda, kargo yakında size teslim edilecektir.

Kargonuzun ne zaman geleceğini öğrenmenin bir başka yolu da, HepsiJET müşteri hizmetlerini aramak veya web sitesindeki canlı sohbet özelliğini kullanmaktır.

Hepsi Express hangi kargo?

Hepsiexpress Kargo Takip

Hepsi Express, Hepsiburada tarafından kurulan ve kendi dağıtım ağını kullanan bir kargo şirketidir. Hepsi Express, Türkiye’nin birçok şehrine dağıtım yapmaktadır.

Hepsi Express, PTT Kargo, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, UPS, DHL ve FedEx gibi kargo şirketleri ile de anlaşmalıdır. Bu anlaşmalar sayesinde, Hepsi Express müşterileri, bu kargo şirketleri tarafından taşınan kargoları da takip edebilir ve teslim alabilirler.

HepsiJET kuryeye nasıl ulaşabilirim?

HepsiJET kuryeye ulaşmanın birkaç yolu vardır:

  • HepsiJET web sitesindeki veya uygulamasındaki “Kargo Takip” bölümünden, kuryenin iletişim bilgilerini görebilirsiniz.
  • HepsiJET müşteri hizmetlerini arayarak, kuryenin iletişim bilgilerini talep edebilirsiniz.
  • HepsiJET kurye, size kargoyu teslim ederken, iletişim bilgilerini verebilir.

HepsiJET kargoyu nereden alabilirim?

HepsiJET kargoyu, HepsiJET kuryesinden teslim alabilirsiniz. Kurye, size kargoyu teslim etmek için, adresinize gelecektir.

Kargonuzu adresinizde teslim almak istemezseniz, HepsiJET müşteri hizmetlerini arayarak, kargoyu farklı bir yerden teslim alabilirsiniz. HepsiJET, kargoyu, şubelerinden, HepsiJET noktalarından veya anlaşmalı kargo şirketlerinden teslim almanıza olanak tanımaktadır.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir