Kargo Takip

Ekol Kargo Takip

Ekol Kargo Takip

Ekol Kargo: Ekol Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Ekol Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Genel Merkez+90 216 564 3000
İnternet Sitesiekol.com
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Twitter/ekollogistics
Vergi Numarası3300012602
Vergi DairesiAnadolu Kurumlar

Ekol Kargo takibinizi gerçekleştirebilmek için Ekol internet adresini giriş yapıp buradan gönderi sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Gönderi sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için Ekol Kargo iletişim numarası üzerinden kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle gönderilerinizin takibini müşteri hizmetleri ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ekol Kargo Müşteri Hizmetleri

Ekol Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gönderiniz hakkında her türlü konuyu öğrenebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Ekol Lojistik firması ile iletişime geçmek için internet adresine giriş yapıp burada yer alan 0216 564 30 00 numarasını arayabilirsiniz. Böylelikle genel merkez ile iletişime geçip müşteri hizmetleri ile de iletişim kurabilirsiniz.

Ekol Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

Ekol kargo takip numaranızı bilmediğinizde yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Gönderi takibinizi gerçekleştirebilmek için Ekol müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda kargonuzun teslim edildiği kargo şirketi ile iletişime geçerek de gönderilerinizin takibini takip numarası ile gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde kargo takip numaranızı kimlik bilgileriniz ile öğrenebilirsiniz.

Ekol Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Ekol Lojistik ve Taşımacılık firması farklı fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Firmanın vermiş olduğu hizmet ise farklı özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Firma teslim alınan gönderinin özelliklerine göre sizlere farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Gönderilerinizi teslim ettikten sonra fiyat bilgisini de öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Ekol Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de gönderileriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekol Kargo ortalama 1 ve 3 iş günü içerisinde gönderilerinizin teslim edilmesini sağlar.

Ekol Kargo Çalışma Saatleri

Ekol Kargo çalışma saatleri farklı bölgelerde yer alan şubelerine göre değişiklik göstermektedir. Ekol kargonun birçok şubesi 24 saat açık olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda bazı şubeleri 05.00 ve 18.00 çalışma saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ekol Kargo Evden Alma

Ekol Lojistik firmasının herhangi bir şekilde evden alma gibi bir hizmeti bulunmamaktadır. Fakat firma ile iletişime geçerek kurye talebinde bulunabilirsiniz. Firma bu talebinize yönelik olumlu ya da olumsuz dönüş sağlayabilir.

Ekol Kargo Kurye çağırmak Ücretli Mi?

Ekol Kargo kurye çağırma talebinde bulunmak istediğinizde kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kurye talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlere olumlu ya da olumsuz bir şekilde dönüş yaparak kurye çağırma ücreti hakkında da bilgi verebilir.

En Yakın Ekol Kargo

Adresinize en yakın olan Ekol Kargo şubesini öğrenebilmek için ekol.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adrese giriş yaparak şubelerin adreslerini öğrenebilirsiniz. Böylelikle adresinize en yakın olan tesisleri de öğrenebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ekol Kargo Genel Merkez İletişim

Ekol Kargo genel merkez ile iletişim kurabilmek için 216 564 30 00 numarası ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Aynı zamanda Ekol caddesi No 2 TR 349 35 Sultanbeyli İstanbul adresi üzerinden de genel merkez ile iletişim kurabilirsiniz.

Ekol Kargo Hakkında

Ekol Lojistik firması 1990 yılında kurulan taşımacı faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. 12 ülkede kusursuz bir şekilde hizmet veren firma lojistik şirket olarak hizmet vermektedir. Teknolojik cihazları ile başarılı bir şekilde hizmet veren firma haftalık 52 sefer yapabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda 7.500 aracı ile de Avrupa’nın birçok bölgesine hizmet vermektedir.

Etiketler: Ekol Kargo takip, Ekol Lojistik maaş, ekol lojistik a.ş. iletişim, ekol lojistik is ilanları – sultanbeyli, Ahmet Musul serveti, Ekol LOJİSTİK Vergi numarasi, Ekol Lojistik iş başvurusu, Ekol Lojistik şoför maaşları

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ekol alışveriş yaptım 4 gün oldu siparişim gelmedi. Yoğunluktan kaynaklı olduğu söylendi ne zaman gelir en erken

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir