Kargo Takip

Dpd Kargo Takibi

DPD Kargo, Avrupa’nın en büyük paket teslimat şirketlerinden biridir. DPD Kargo, her yıl 2,5 milyardan fazla paket teslim etmektedir.

DPD kurye ne demek?

DPD, Dinamik Paket Dağıtımı anlamına gelir. DPD, Avrupa’da faaliyet gösteren bir paket teslimat hizmetidir. 1977 yılında Almanya’da kurulmuş ve şu anda DPDgroup’un bir parçasıdır. DPDgroup, La Poste grubunun bir yan kuruluşudur.

DPD kurye, DPD tarafından gönderilen paketleri teslim eden kişidir. DPD kuryeler, paketleri teslim alma, paketleri dağıtma ve paketleri teslim alma gibi görevleri yerine getirir.

DPD Kargo hangi ülke?

dpd kargo takibi

DPD Kargo, Avrupa’nın birçok ülkesinde faaliyet göstermektedir. Bu ülkeler arasında Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, İspanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarus, İsrail, Hindistan, Çin, Japonya, Güney Kore, Avustralya, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri bulunmaktadır.

Türkiye’de DPD Kargo, 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir. DPD Kargo Türkiye, Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC’de hizmet vermektedir.

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir