Kargo Takip

DHL Kargo Takip

DHL Kargo Takip

DHL Kargo: DHL Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. DHL Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri444 00 40
İnternet Sitesidhl.com/
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
WhatsApp908502500345

DHL Kargo şirketi tarafından teslim alınan gönderilerinizin takibini gerçekleştirebilmek için DHL kargo internet adresini giriş yapmanız gerekir. Bu adrese giriş yaptıktan sonra gönderinizi takip edin bölümüne takip numaranızı yazmanız gerekiyor. Daha sonra takip et butonuna bastığınızda DHL Kargo tarafından teslim alınan gönderinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu hakkında herhangi bir sorun yaşadığınızda da kargo şirketinin çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

DHL Kargo Müşteri Hizmetleri

DHL Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek birçok sorununuzu çözebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için DHL Kargo internet adresine giriş yapıp müşteri hizmetleri bölümüne gelebilirsiniz. Buraya takip numaranızı girip daha sonra kontak kişiyi bulun butonunu kullandığınızda gönderiniz hakkında birçok işlemi müşteri hizmetleri ile gerçekleştirebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda 444 00 40 numarası üzerinden de müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

DHL Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

DHL Kargo tarafından teslim alınan kargonuzun takip numarasını unuttuğunuz ya da kaybettiğiniz durumlarda DHL Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Gönderi takip numaranızı öğrenebilmek için gönderici veya internet mağazası ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle gönderinizin takip numarasını öğrenip gönderi takibinizi bu numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

DHL Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

DHL Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin fiyat bilgisini öğrenebilmek için dhl.com adresine giriş yapıp buradan fiyat öğrenebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de fiyat öğrenebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Kargo firmasının fiyat seçenekleri ise gönderinizin ağırlığına ve teslim edileceği bölgeye göre değişiklik göstermektedir. DHL Kargo firması ortalama 1 ve 3 iş günü içerisinde gönderilerinizin istenen bölgeye teslim edilmesini sağlar.

DHL Kargo Çalışma Saatleri

DHL kargo şubeleri 08.30 ve 13.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aynı zamanda birçok şubesi 00.00 ve 19.00 saatleri aralığında da hizmet vermektedir. DHL Kargo firmasının şubelerine göre çalışma saatleri de değişiklik göstermektedir. Genel olarak açılış ve kapanış saatleri ise 00.00 ve 18.00 şeklindedir.

DHL Kargo Evden Alma

DHL kargo firmasının evden alma hizmeti ile taşımacılık işleminin daha kolay olması mümkün oluyor. Kargo firmasının kurye hizmetinden faydalanabilmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip kurye talebinde bulunarak bu talebinizin onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

DHL Kargo Kurye çağırmak Ücretli Mi?

DHL Kargo tarafından kurye talebinde bulunduğunuzda bu talebinize yönelik ek ücret çıkabilir. Kurye talebinde bulunmak ek hizmet olduğu için bu hizmete özel ek ücret de çıkabilmesi söz konusudur. Korgo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde özel kurye hizmetinden ücretli bir şekilde faydalanabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

En Yakın DHL Kargo

Adresinize en yakın olan DHL Kargo şubesi ile DHL Kargo’nun sizlere sunmuş olduğu hizmetten daha profesyonel bir şekilde faydalanabilirsiniz. Kargo şubelerinin adresini araştırarak evinize en yakın olan kargo şubesini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Böylelikle en yakın kargo şubesi ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dhl Kargo Genel Merkez İletişim

DHL Kargo firmasının genel merkezi ile iletişime geçebilmek için müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda kargo firmasının internet adresine giriş yapıp buradan iletişim seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Bu iletişim seçenekleri ile kargo girması ile iletişim kurabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

DHL Kargo Hakkında

DHL Kargo firması Türkiye’nin birçok bölgesine güvenilir bir şekilde hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. 600 binden fazla çalışana sahip olan firma aynı zamanda 220’den fazla ülkeye ve bölgeye hizmet vermektedir. 1 milyon 668.000 yıllık teslim edilen koli sayısına sahip olarak başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Etiketler: DHL Kargo takip, DHL Müşteri Hizmetleri, DHL iletişim, DHL – Türkiye, DHL kargo HESAPLAMA, DHL Express, MyDHL, MyDHL Giriş

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. DHL kargo müşteri hizmetleri çok güzel ilgileniyor. Ancak sorunum çözülmedi hala. Artık beni oyalıyorlarmış gibi geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir