Kargo Takip

Bir Günde Kargo Takip

Bir Günde Kargo Takip

Bir Günde Kargo: Bir Günde Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. Bir Günde Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0 212 270 4 744
İnternet Sitesibirgundekargo.com
Çalışma Saatleri08:30 – 17:30
Mailinfo@birgundekargo.com

Bir Günde Kargo firması tarafından teslim alınan gönderilerinizin takibini gerçekleştirebilmek için kargo firmasının internet adresine giriş yapıp online takip bölümüne gelmeniz gerekiyor.  Bu bölüme geldiğinizde kargo takibinizi gerçekleştirebileceğiniz bir bölüm karşınıza çıkacaktır. Burada sizlerden takip numaranızı istenecektir. Takip numaranızı girdikten sonra sorgula butonuna basarak Bir Günde Kargo firması tarafından teslim alınan gönderinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Bu kısımda herhangi bir sorun yaşadığınızda firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Bir Günde Kargo Müşteri Hizmetleri

Bir Günde Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için mail adresini kullanabilirsiniz. Info@birgündekargo.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0212 270 47 44 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu şekilde kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçip merak ettiğiniz soruları ve yaşadığınız sorunları çözebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir Günde Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

Bir Günde Kargo firmasının kargo fiyatlarını öğrenebilmek için firmanın internet adresine giriş yapıp buradan teklif alın bölümündeki formu doldurmanız gerekiyor. Bu formu doldurduktan sonra kargo fiyatları hakkında net bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Bir Günde Kargo firması bir gün içerisinde teslim garantisi ile hizmet vermektedir. Kargo fiyatları ve teslimat süresi gönderinizin ağırlığına ve gönderinizin teslim edileceği bölgeye göre de değişiklik göstermektedir. Bu gibi faktörleri göz önünde bulundurarak firma ile iletişime geçip fiyat ve teslim bilgisi öğrenebilirsiniz.

Bir Günde Kargo Çalışma Saatleri

Bir Günde Kargo firması hafta içi 08.00 ve 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu cumartesi çalışan kargo firması cumartesi günleri ise 09.00 ve 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kargo firması pazar günü herhangi bir şekilde hizmet vermemektedir.

Bir Günde Kargo Evden Alma

Bir günde kargo evden alma hizmetinden faydalanabilmek için kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip evden alma talebinde bulunabilirsiniz. Adres bilgilerinizi müşteri hizmetlerine bildirdikten sonra bu talebinizin olumlu ya da olumsuz bir şekilde sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz.

Bir Günde Kargo Kurye çağırmak ücretli mi?

Bir Günde Kargo kurye talebinde bulunmak için firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye talebinde bulunmak ek bir hizmet talebinde bulunmak olduğu için bu hizmet ücretli bir şekilde sizlere sunulur.

En yakın Bir Günde Kargo

Adresinize en yakın olan Bir Günde Kargo şubesini öğrenebilmek için kargo firmasının internet adresini ziyaret edip şube incelemesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçip adresinizi bildirerek adresinize en yakın olan kargo şubesini öğrenebilirsiniz. Böylelikle adresinize en yakın olan kargo şubesi ile işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Günde Kargo takip numaramı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?

Bir Günde Kargo, kargo takip numaranızı bilmediğiniz durumlarda kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonra kimlik bilgileriniz ile kargo takip numaranızı kolaylık öğrenebilirsiniz. Daha sonra kargo firmasının internet adresi üzerinden takip numaranızı ile gönderilmesi nerede olduğunu da sorgulatabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetleri ile de kargolarınızın nerede olduğunu sorgulatabilirsiniz.

Bir Günde Kargo Genel Merkez İletişim

Bir Günde Kargo firmasının genel merkezi ile iletişime geçmek için kargo firmasının internet adresine giriş yapıp iletişim bölümüne gelmeniz gerekiyor.  Bu bölüme giriş yaptıktan sonra karşımıza iletişim formu çıkacaktır. Bu formu doldurduktan sonra genel merkez ile güvenilir bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda Mahmut Şevket Paşa Mah. Sivas Sokak No: 27-A Şişli – İSTANBUL adresi üzerinden de genel Merkez binasını ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra 0212 270 47 44 telefon numarası ile de genel merkez ile iletişim kurabiliyorsunuz.

Bir Günde Kargo Hakkında

2018 yılından bu yana ülkemizde hizmet veren Bir Günde Kargo Firması 24 saatte içerisinde teslim garantisi ile hizmet vermektedir. Binlerce çalışanı ve dağıtım araçları ile en kısa süre içerisinde kargoların teslim edilmesini sağlamaktadır. Bir Günde Kargo firmasının internet adresine giriş yaparak kargo firması hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Bir Günde Kargo firması tarafından teslim alınan gönderilerinizin takibini ve işlemlerini de firmanın internet adresi üzerinden ve müşteri hizmetleri ile kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Etiketler: Bir Günde Kargo müşteri hizmetleri, Bir Günde Kargo Ankara, Bir Günde Kargo Ankara Şubeleri, Bir Günde Kargo takip, Bir Günde Kargo Ankara telefon, Bir Günde Kargo şikayet, Bir Günde Kargo telefon, Bir Günde Kargo Bursa iletişim

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir