Rehber

Aras Kargo Teslim Edildi Diyor Ama Edilmedi?

Aras Kargo takip Türkiye’nin birçok iline hizmet veren oldukça köklü bir kargo firmasıdır. Fakat Aras Kargo ile de zaman zaman çeşitli problemlerin yaşanabilmesi mümkün oluyor. Bu problemler arasında Aras Kargo teslim edildi yazısının gözükmesi fakat kargonun alıcıya teslim edilememesi yer alıyor.

Aras Kargo Firması tarafından teslim alınan gönderileriniz size teslim edilmediği halde teslim edildi olarak gözüküyor ise bu durumu müşteri hizmetlerine bildirmeniz gerekiyor. 444 25 52 numaralı çağrı merkezini aradığınızda Aras Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebiliyorsunuz. Çağrı merkezi ile iletişime geçip kargo takip numaranızı belirterek kargonuz hakkında işlem yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri444 25 52
İnternet Sitesiaraskargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00

Aras Kargo Gönderi Hataları Nasıl Düzelir?

Aras Kargo gönderiler ile yaşanan hataları kısa süre içerisinde çözülebilmesi için müşteri hizmetleri ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Aras Kargo’nun internet adresini ziyaret ettiğinizde müşteri ilişkileri bölümünden müşteri temsilcisi ile iletişim kurabiliyorsunuz. Böylelikle kargonuz hakkında yaşadığınız her türlü sorunun oldukça kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Aras Kargo Tahmini Teslim

Aras Kargo Şubeden Teslim Alma (İptali) – Şubeden Alabilir Miyim?

Aras Kargo Teslim Edilemedi (Edildi Görünüyor)

Aras Kargo Teslim Süresi (Ne Zaman Teslim Edilir)

Aras Kargo Teslim Kodu Öğrenme (Sorgulama)

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Aras Kargo’nun kargonuzu teslim ettiğini bildirdiği halde kargoyu teslim almadığınızda, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

    – Kargo takip numaranızı kullanarak kargonuzun durumunu kontrol edin. Kargo takip numarasını, Aras Kargo’nun web sitesinde veya mobil uygulamasında bulabilirsiniz.
    – Kargo takip numaranız ile birlikte Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayın. Aras Kargo müşteri hizmetleri, 444 25 52 numaralı telefondan 7/24 hizmet vermektedir.
    – Kargonuzun gerçekten teslim edilip edilmediğini kontrol etmek için Aras Kargo şubesine gidin. Kargo şubesine kimlik belgenizle birlikte başvurarak kargonuzun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir