Kargo Takip

AGT Kargo Takip

AGT Kargo Takip

AGT Kargo: AGT Kargom nerede görmek için kargo takip no boşluk bırakmadan aşağıdaki kutuya giriniz. AGT Kargo takip no bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sorgulama yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0850 480 76 77
İnternet Sitesiagtkurye.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
WhatsApp908504807677

AGT Kargo tarafından teslim alınan gönderilerinizin takibini gerçekleştirebilmek için AGT Kargo firmasının internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bu bölüme geçip müşteri seçiniz, takip numarası, soyadınızın ilk iki harfi bilgilerini doldurmanız gerekiyor. Daha sonra sorgula butonunu kullanarak takip numaranız ile kargonuzu takibini gerçekleştirebilirsiniz.

AGT Kargo Müşteri Hizmetleri

AGT Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz birçok sorunu ve merak ettiğiniz birçok soruyu öğrenebilme imkanına sahip olabilirsiniz. AGT Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için kargo firmasının internet adresinde yer alan WhatsApp destek hattını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 0850 480 76 77 cep telefonu numarası ile de AGT Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

AGT Kargo Takip Numaramı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

AGT Kargo ile teslim alınan gönderilerinizin Takip numarasını bilmiyor iseniz AGT Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kargo firmasının internet adresine giriş yaptığınızda WhatsApp butonunu kullanarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde kişisel bilgileriniz ile gönderi takip numaranızı öğrenebilirsiniz. Gönderi takip numaranızı öğrendikten sonra gönderi takip butonu ile gönderinizi aratabilirsiniz.

AGT Kargo Fiyat ve Teslim Süresi

AGT Kargo firması kargolarınızı kargolarınızın çeşitli özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri ile taşır. Kargo firması kargonuzun ağırlığına ve taşınacak mesafeye göre farklı fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. AGT Kargo teslim süresi ise yine mesafeye göre değişiklik göstermektedir. AGT Kargo firması ertesi gün teslim etme özelliği ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bir günden daha kısa bir süre içerisinde hizmet veren AGT Kargo firması ortalama 12 ve 12 saat içerisinde kargolarınızın sizlere teslim edilmesini sağlıyor.

AGT Kargo Çalışma Saatleri

AGT Kargo şubesinin çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu olarak değişiklik göstermektedir. Hafta içi Sabah 9.00 ve akşam 18.00 saatleri arasında dağıtım işlemleri gerçekleştirir. Hafta sonu ise cumartesi günleri hizmet veren AGT Kargo firması sabah 09.00 ve 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. AGT Kargo firması hafta sonu pazar günü hizmet vermemektedir. Tüm Türkiye geneli şubeleri kapalıdır.

AGT Kargo Evden Alma

AGT Kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek evden alma talebinde bulunabilirsiniz. Kargo firması sizleri ile iletişime geçtikten sonra gönderilerinizi teslim almaya gelebilir. Fakat AGT Kargo firmasının genel olarak böyle bir hizmeti bulunmamaktadır. Gönderilerinizi teslim etmek için AGT Kargo şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

AGT Kargo Kurye çağırmak Ücretli Mi?

AGT Kargo firmasından kurye talebinde bulunduğunuzda bu talebinize yönelik ücretli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Kurye talebinde bulunmak ek bir hizmet olduğu için bu işlemi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkün değildir. Kargo ücretinizin üstüne eklenecek kurye ücreti ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

En Yakın AGT Kargo

Adresinize en yakın olan AGT Kargo firması ile gönderilerinizin güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. AGT Kargo internet adresine giriş yaparak şubelerini inceleyip adresinize en yakın olan şubesini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde de adresinize en yakın olan kargo şubelerini öğrenebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

AGT Kargo Genel Merkez İletişim

AGD Kargo genel merkez ile iletişim kurabilmek için kargo firmasının müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu şekilde kargo firmasının genel merkezi ile iletişime geçebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda Küçükyalı Preveze Sokak No 15/348 54 Maltepe İstanbul adresi üzerinden de genel merkez ile iletişim kurabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Genel merkez ile iletişime geçerek her türlü sorunlarınızın çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

AGT Kargo Hakkında

AGT Kargo firması Türkiye’nin birçok iline dağıtım hizmeti veren gelişmiş bir şirkettir. Rutkay Can Gündoğdu tarafından açılan kargo firması hızlı teslimat özelliği ile dikkat çekmektedir. Aynı gün içerisinde teslim etme özelliğine sahip olan kargo firması İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa  Antalya şehirlerinde şehir içi gönderileri 3 saat içerisinde alıcıya ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Etiketler: AGT Kurye iletişim, AGT kargo takip, AGT kargo müşteri hizmetleri, AGT Kurye telefon, AGT Kurye Ankara, AGT Kurye Şikayet hattı, Agt Kurye nerede, AGT Kurye takip no

Yavuz Rüzgarlı

Halkla ilişkiler uzmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. AGT kargo kullanan gar mı ? Ürünümü bu kargo ile teslim etmek istiyorum ama emin olamadım kullananlar lütfen yardımcı olabilir mi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir